הצג גיליון RSS

fortibd

מנעולן כאן

דרג פוסט זה
על ידי בתאריך 20/05/2010 שעה 10:51 (368 צפיות)
מנעולן ולימודים.


כן כן, לא תמיד שומעים על מקצועות כאלו בזמן לימודים, נכון אומנם אני מנעולן ובמקביל גם לומד ובקרוב מסיים את התואר הראשון שלי, אך אין כמו לעשות עבודה שאפשר להיות בה פרי לאנסר ולתזמן נכון את העבודה והלימודים. הדבר הכי חשוב הוא גם שאפשר להרוויח בתור מנעולן סכום חודשי שיעזור מאוד לממן את הלימודים. ואיך מגיעים למצד כזה של פורץ מנעולים ? מייד אחרי שאציג את עצמי.


אני שלומי, בן 28 וכמו שקראתם בדרך להשגת התואר הראשון שלי. לגבי השני אני כרגע לא בטוח שיהיה אבל שנגיע לגשר נחצה אותו. בעבר עברתי קורס מנעולנות, קיבלתי את כל המסמכים הדרושים מהרשויות חוק בארצנו, יצאתי לדרך והתחלתי לעסוק בתור מנעולן וגם פורץ מנעולים שכיר כמובן, מה שנתן לי עוד ניסיון בתור מנעולן ומקצועיות רבה יותר. שהתחלתי את הלימודים נאלצתי לעזוב את האזור שעבדתי בו והפסקתי.כיום, אני עושה זאת באזור האוניברסיטה.


אפשר להגיד שלהיות מנעולן בכלל או פורץ מנעולים בפרט זה לא משהו שאפשרי ככה בבוקר אחד לעשות. יש הסמכות ואישורים מהרשויות שנדרשים לעבור בדרך. לא חסר קורסים שמסמיכים להיות מנעולן, בקורסים הנ"ל לומדים את כל מה שקשור לתחום, מתנסים ובסופו עוברים מבחנים. אם אתם שואלים אותי מנעולן הופך להיות מקצועי מאוד רק לאחר שהוא מקבל ניסיון רב בתחום, הקורסים אומנם מעולים אך אין כמו ניסיון במקרים כאלו. כיום ישנם המון סוגים של מנעולים, כספות ועוד, תמיד צריך להעשיר את הידע ולהיות מוכנים עם הכלים הטובים והמתקדמים ביותר לכל תרחיש. מנעולן שלא יעמוד בתנאים האלו ולא יהיה מקצועי מספיק, יישאר מאחור, על פורץ מנעולים תמיד להתעדכן וללמוד.


לא פעם קורה שאנשים עומדים חסרי אונים מול דלת שהם מאוד היו רוצים לעבור, כמובן מנעולן – פורץ מנעולים הוא הפיתרון המתאים ביותר למצבים האלו. כחלק מהבלוג הזה שידבר קצת על החיים והלימודים, יהיה גם חלק גדול יותר של מקצועיות בעבודת מנעולן, בחירת מנעולן, דברים שכדאי לשים אליהם לב בזמן עבודת מנעולן ושלל דברים שניתן לכתוב על התחום הזה. פורץ מנעולים הוא מקצוע שניידים בו המון, כל עבודה מכינה בעצם הפתעה חדשה, לקוחות אחרים וזה אחד הדברים שאני יותר אוהב בעבודה הזאת, מנעולן הוא אחד שחייב לאהוב את סוג העבודה, זה לא פשוט ללכת ב-4 בבוקר לפרוץ רכב ולהרגיש שזה הדבר שאותו פורץ מנעולים הכי לא רוצה לעשות כרגע. דברים כאלו יכולים להתבטא בצורת עבודה ופגיעה ברכוש הלקוח.


אז יאללה אחזור לי קצת ללמוד, בקרוב אכין את המאמר הבא על מנעולן.

תגובותסרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים