הצג גיליון RSS

lokisaf

שלטים ועוד.

דרג פוסט זה
על ידי בתאריך 02/06/2010 שעה 09:55 (390 צפיות)
שלטים.

עוד לפני שבכלל חשבנו על פרסום בערוץ 2 (וכמובן שלא כולם יכולים לבזבז תקציב פרסום בערוץ 2), לפני שבכלל האינטרנט היה קיים שלטים תמיד היו המוקד המרכזי לפרסום. שלטים משמשים אותנו לדברים רבים ואני טוען שהם כלי עזר שבלעדיו היה קשה לנו להתנהל.מאז ומעולם שלטים היו מעבירים אינפורמציה, תמיד השתמשו בהם לארגון ופרסום דברים, אם תשאלו אותי עד היום הם הכלי הכי חשוב בתהליך של מיתוג עסק למימדים גדולים.

שלטים היום כמובן מיוצרים ומעוצבים ע"י מחשבים, הדרישה לשלטים הולכת וגוברת מיום ליום. יותר כבישים נסללים ושלטים מוצבים עליהם, עסקים חדשים נפתחים ורוצים שלט יפה לחנות/ משרד/ מכולת או כל דבר, סתם מישהו שרוצה לפרסם את העסק שלו במקום זה או אחר, מבצע חדש של חברת ענק שרוצה שהמבצע יתנוסס על שלטי חוצות ועוד. על מנת להפיק את המרב יש לגשת לחברת שלטים מקצועית עשר יכולה לייצר עבורכם שלטים איכותיים שיתנו את התפוקה הנדרשת.

המון פעמים לייצר שלטים זה מיקוש, קחו בחשבון ששלטים נראים למרחקים מסוימים, כמובן שכל שלט והמרחק שהוא אמור להראות. אם מדובר בשלטי ענק (כדוגמת זה שנמצא באיילון) יש צורך לראות אותם למרחק רב, רוב שלטי החוצות כאלו, מנגד השלט הל המכולת אינו אמור להראות ממרחקים רבים. כמו כן המשחק מילים מובל ויש לדעת מה להבליט יותר ומה פחות על מנת ליצור את המטרה שלשמה השלט נועד. זה לא פשוט לעשות עבודה כזאת, על כן כמו שאמרתי תמיד מומלץ לגשת לטובים ביותר על מנת לקבל שלטים שיתאימו לכם ויבצעו את המטרה שלשמה הם נוצרו.

ישנם חנויות רבות למשל אשר שלטים נכונים יכניסו יותר עוברים ושבים פנימה. מקומות הומי אדם יראו שלט שיעניין אותם ויספר להם בין אם בגלוי או בסמוי על החנות יכולים להיגרר פנימה בלי לתכנן. קחו לדוגמא חנות נעלים שהשלט שלה מרמז על חנות של נעלים איכותיות, נראה למרחק יחסית רב ובולט מעל כולם בצורה מסוימת. גם אם החלטתם ללכת לחנות אחרת מראש, עדיין יהיה סיכוי שתגידו לעצמכם "בוא נכנס לראות מה יש שם". דברים אלו קורים לא פעם, שלט של עסק הוא אמור לספר מה הולך בפנים ולמשוך לקוחות פנימה.

לפני שאסים את מה שהיה לי להגיד ככה בכללי על שלטים, לפני שאתחיל לכתוב על סוגים של שלטים ולמה הם משמשים, אני רק רוצה להגיד שכל מה שאני הולך לכתוב כאן על שלטים הוא בגדר המלצה. תמיד לפני שאתם עושים צעד עם שלטים, לכו להתייעץ עם מומחים בתחום שלטים.
תגיות: שילוט, שלטים
קטגוריות
ללא קטגוריה

תגובותסרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים