הצג גיליון RSS

vilogloa

וילונות

דרג פוסט זה
על ידי בתאריך 02/06/2010 שעה 14:48 (420 צפיות)
וילונות.

וילונות אפשר לתאר כגרוש ללירה, אפילו שאני יודע שוילונות הם יותר מהגרוש ביחס ללירה, ללא וילונות לא יהיה לנו את השלמות שרצינו. אותה אווירה רומנטית מאותו צימר בצפון, אותו חדר נפלא בבית מלון ועוד. וילונות נותנים אווירה מתבקשת, יכולים לספק בדיוק את מה שאנחנו מחפשים גם מבחינת אווירה וגם מבחינת הצללה. וישנם וילונות שיתנו לנו אווירה של רומנטיקה, ישנם כאלו ישלימו את האווירה הקלאסית של הבית שלנו, ישנם וילונות שיספקו את המודרניות ועוד. כל בית והכיוון שלו, העיצוב שלו וההשלמה שלו.

על פניו לא תמיד נראה שוילונות הם משהו חשוב בביתנו, לפעמים נראה לנו שזה עוד משהו שאפשר לדלג עליו וללא יותר מידי מחשבה פשוט לרכוש. דברים אלו קורים רק אז שמגיעים הביתה רואים כיצד הם לא התאימו לפעמים, מבינים עד כמה אי אפשר לא להתייחס אליהם כמו כל דבר אחר ועד כמה הם בעצם חשובים. בכלל וילונות חשובים לא רק מבחינת עיצוב, וילונות בבתים רבים הם בעצם הרבה מעבר, תינוקות למשל חייבים להיות בסביבה מוצללת, ברוב המרקים בבתים שיש תינוקות ובאזורים שהם מסתובבים נראה וילונות סגורים שמספקים לנו הצללה.

מדינת ישראל היא מדינה שבמרבית השנה תהיה שטופת שמש, המון פעמים בבית או במשרד קרני השמש אינם מפסיקים להפריע. השמיים נקיים ואם היינו יושבים בים זה היה נפלא, אך לא תמיד כך הדבר, אנחנו צריכים לעבוד בין אם בבית או במשרד. האור חודר ולרוב וילונות יהיו הדבר שיעזור לנו לסנן את השמש ויאפשרו לנו המשך עבודה נעימה.

אולי לקח לי קצת זמן אבל הנה הגעתי לנקודה שבה אני אמור לספר לכם למה בלוג וילונות זה בכלל הוקם. אני אתחיל ממה לא המטרות. אין כאן כוונה למכירת/התקנת וילונות, כאן לא תמצאו את זה. אז מה כן? כאן תוכלו ללמוד קצת יותר על התחום, לגשת נכון לרכישת וילונות, לקבל טיפים על בחירת וילונות ומה כדאי לעשות ומה לא. אכתוב כאן על סוגי וילונות, יש לא מעט, יתרונות וחסרונות ועוד.

ואם כבר חשבתם מה לי ולזה? כנראה שלא אצליח להתחמק מזה, אני מעצב וילונות, אני שכיר בחברת וילונות מהגדולות בשוק, זה כנראה עונה לכם על השאלה מדוע אני לא הולך למכור כאן וילונות או לעשות רווח כספי. אני פשוט עוד שכיר בחברה שאוהב את מה שהוא עושה. במקרה זה- וילונות.

אז נתראה כאן בקרוב, בלוג וילונות.
תגיות: וילונות
קטגוריות
ללא קטגוריה

תגובותסרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים