הצג גיליון RSS

enstopat

אינסטלטור

דרג פוסט זה
על ידי בתאריך 03/06/2010 שעה 11:43 (407 צפיות)
אינסטלטור.

אינסטלטור תמיד היה פיתרון מהיר ויעיל לבעיות צנרת שלנו, יש הקוראים לאינסטלטור שרברב. אינסטלטור בגרסאות כאלו ואחרות עוד היו מימי קדם, מהרגע שהתחילו להזרים מים לבתים ובכלל, תמיד היה מי שיתקן את בעיות הזרימה. אינסטלטור לא רק מטפל בבעיות של זרימת מים בבית שלכם, עיריות מחזיקות אינסטלאטורים על מנת תיקוני ענק של מערכות ביוב עירוניות ומסובכות, בקיצור לא תמיד ה פשוט כמו שזה נראה.

נכון, לפעמים אינסטלטור מגיע, פותח סתימה והולך וזה לוקח בדיוק רבע שעה, זה נראה לנו קל אך ללא הציוד והמיומנות שיש לכל אינסטלטור מקצועי ומנוסה לא היינו יכולים לעשות זאת, לפעמים מה שלוקח לאינסטלאטור מסוים לעשות ברבע שעה ייקח לאחר לעשות בשעתיים. דעו לכם שהרי אין פיקוח על תחום זה, אין שום תעודות להסמיך אינסטלטור ואין דרישה מסוימת של בחינה או כל סוג של פיקוח, כל אחד יכול להחליט בבוקר אחד שהוא אינסטלטור, מעשית הוא רחוק מלהיות אינסטלטור שבאמת מבין מה קורה בבעיות צנרת וביוב.

לא על כל דבר יש צורך לקרוא לאינסטלאטור, פעמים רבות מדובר בסתימה פשוטה במקלחות משיערות של ראש לדוגמא. כל שעליכם לעשות הוא לפתוח בעדינות את הבור ולנסות להוציא את הלכלוך, מעבר לזה אל תנסו להתחפר פנימה, זכרו שלא כל אחד בעצם אינסטלטור ועל כן ישנה אפשרות סבירה שיגרם נזק. גם אינסטלטור הכי מנוסה ללא הכלים המתאימים יהיה מנוטרל בפעמים רבות, תחשבו מה יכולות להיות התוצאות של מי שלא אינסטלטור.

המקום הזה ידבר על כל התחום, על בעלי מקצוע בכלל ולא רק על אינסטלטור. אני אשתדל גם לסכם את הדברים היותר נחוצים לדעת לפני הזמנת אינסטלטור לביצוע עבודה ועוד.
תגיות: אינסטלטור
קטגוריות
ללא קטגוריה

תגובותסרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים