הצג גיליון RSS

רועי שחור

פרסום באמצעות שלטים

דרג פוסט זה
שילוט חוצות הוא אמצעי פרסום שכל חברה גדולה היום עושה בו שימוש.
אף אחד לא חולק על העובדה שלכל מקום שלא תפנו את הראש ברחוב תראו מולכם שלטים.
כשאני נוסעת ברכב או הולכת ברחוב אני משתדלת עד כמה שאפשר לשים לב לשלטים סביבי, לראות איזה סוגי שלטים חברות שונות בוחרות למוצרים שלהן, ומנסה להיות קצת יותר מודעת לפרסומות שכל הזמן נמצאות סביבי, כשהמטרה שלהן היא גם למשוך את תשומת הלב ולסקרן, אבל גם להשתלב בנוף העירוני, ולהיכנס לי בשקט בשקט לראש, כך שברגע שאזדקק למוצר אותו מציעה החברה, שם החברה יקפוץ לי ראשון.
כל חברה גדולה במשק לוקחת את שירותיה של חברת פרסום ומשלמת ממיטב כספה על מנת לתכנן וליצור שלטים שיביאו להם עוד לקוחות. חברת הפרסום לפני שניגשת אל המלאכה של עיצוב שלטים מתחשבת במספר פרמטרים שיכולים להשפיע על טיב השלט.
קודם כל מיקום השלט – תלוי מאוד מה החברה מפרסמת, אבל רצוי כמובן שיהיה בשטח עירוני, או בכבישים בין עירוניים כך שהרבה תנועה תחלוף מולו.
שיקול נוסף הוא גודל השלט שהוא בדרך כלל נקבע על ידי התקציב.
צבעי השלט- חשובים מאוד, חשוב לבחור בצבעים שיעזרו להדגיש את הרעיון המרכזי. כמו כן להשתמש בצבעי המותג
תוכן הפרסומת צריך להיות כזה שמצד אחד ימשוך את האנשים להסתכל עליו מספיק זמן, ומן הצד השני ידגיש את המוצר שמפרסמים. שיהיה ברור על מה השלט מדבר. במקרה של חברות אשר מוכרות פחות חשוב להבליט את לוגו החברה ואת שמה, בחברות מוכרות מספיק לפעמים רק הלוגו.
לסיכום, שלטים יכולים לתרום הרבה לפרסום העסק וחשוב לנצל אותם בצורה הטובה ביותר, יש כיום מגוון סוגי שלטים וכל בעל עסק יכול למצוא את סוג השלט אשר יתאים לו.
קטגוריות
ללא קטגוריה

תגובותסרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים