הצג גיליון RSS

wintope

יינות ועוד.

דרג פוסט זה
על ידי בתאריך 10/06/2010 שעה 13:24 (444 צפיות)
יינות.

הניחוחות והטעמים הנפלאים אשר יינות יכולים לספק לנו אנו לא נראה בשום סוג משקה אחר. כיום כמעט בכול בית במדינת ישראל ניתן לראות יינות מסוג זה או אחר. פעמים רבות אלו יינות שיתאימו לבישול, פעמים רבות יינות לקידוש, ישנם יינות לאירוח ועוד. נכון יינות משתבחים עם הזמן אך לפני שהם מגיעים לבקבוקים, לפעמים שמירה לא נכונה של יינות יכולה לגרום ליינות שלנו להתקלקל ולאבד מהטעם שלהם. אחד הפיתרונות הטובים יותר לשמר יינות הוא כמובן מקרר יינות. מקרר זה יביא את הטמפרטורה המתאימה לשמירת היינות שלכם ויספק להם זמן רב יותר טעימים ומענגים.

רבים מאיתנו, גם אם לא מדובר ברומנטיים שבנינו, כבר הספיקו להעביר ערב רומנטי עם בת הזוג וכמובן יין על השולחן, ארוחה רומנטית ללא יינות היא כמו לאכול ללא תבלינים. התוסף שיעשה את הכול נעים יותר ורומנטי בדיוק כמו שציפינו, הוא כמון יינות. על כן יינות הפכו סמל הרומנטיקה, בכול מקום כיום ניתן למצוא יינות, כמעט בכול מסעדה.

ישנם דברים, שאני אישית לא יאכל ללא יין. כאשר אני הולך למסעדת בשרים איכותית, מזמין לי בשר משובח, אני כמובן אוסיף יין לארוחתי. בשבילי ללא יינות, ארוחות כאלו לא יהיו אותו הדבר. כמו כן אפשר להגיד שגם ארוחת דגים במסעדה, לא תעבור אצלי ללא יין לבן. יינות כבר חלק בלתי נפרד מאיתנו, כל אחד בדרך שלו, כל אחד בשימוש שלו, על כן אני מאוד מאמין במשפט "יין ישמש לבב אנוש", ולא לא כי אני איזה אלכוהוליסט, פשוט כי הוא הערך המוסף של ארוחות ואווירות, שונות ורבות אצלי.

ישנם גם שמפניות לדוגמא, אלו נכללים בתור יינות מבעבעים, גם סוג של יינות בדרך זו או אחרת, אך זה נראה כמובן מיוצר קצת אחרת. גם שמפניות תפסו מקום של כבוד במצבים מסוימים, שמפניות הם לדוגמא, סמל של ניצחון. פעמים רבות נראה קבוצת כדורגל שזוכה באליפות פותחת שמפניות, לאחר ניצחון במרוץ מכוניות ועוד.

אני אעצור בערך כאן, אני לא רוצה לגלוש למקומות שעדיין אני לא רוצה להיכנס אליהם, כמו כן כמובן שאכתוב לעומק הקורה בהמשך. כרגע אני רוצה להישאר מאוד שטחי על יינות על מנת להסביר לקראת מה אנחנו הולכים. ללא ספק יינות זה עולם מופלא וענק, המון יקבים ניתן למצוא בכול העולם, ישראל מקום מכובד בייצור יינות וגם על זה עוד נדבר.

כל שנשאר לי הוא ללגום מעט יין ולהתחיל לכתוב כל מה שרק אפשר. נתראה כאן בקרוב, בעוד מאמר על יינות.
תגיות: יינות
קטגוריות
ללא קטגוריה

תגובותסרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים