הצג גיליון RSS

hotpar

פרקטים

דרג פוסט זה
על ידי בתאריך 10/06/2010 שעה 14:20 (346 צפיות)
פרקטים.


כמה זמן חיפשתי את הטיימינג(מבחינתי) לפתוח בלוג על פרקטים. אולי זה לא הטיימינג הכי טוב בעולם שאני לקראת מונדיאל, אך בדיוק הגעתי לימים שיש לי בהם קצת מנוחה. לא מהיום או מאתמול אני חושב לעשות סוג של בלוג שיסכם כל מה שקשור לפרקטים, אני חושב על זה כבר תקופה, יש באינטרנט לא מעט חומר על התחום, רובו מפוזר באתרי מאמרים למיניהם ועוד. בתקווה לעשות את המקום הזה בלוג שימצא בו הכול על פרקטים.


פרקטים הם לא עוד דבר חדש שלא רגילים אליו, הגענו לימים שפרקטים הם דבר מוכר, ידוע ואם אדייק יותר אגיד שגם נפוץ מאוד ואחר הדברים היותר חמים שניתן למצוא היום בשוק. ריצוף בכלל הוא הדבר הראשון ששמים אליו לב שנכנסים הביתה. בין אם מדובר בריצוף מכל סוגי האבנים, בין אם מדובר על שטיחים או פרקטים, הרצפה שלנו הוא לא משהו שניתן להחביא. אנשים רבים כבר החליטו שיש יתרונות רבים לרצפות פרקטים, אפשר לשלב גם פרקטים עם שטיחים, אפשר לקבל ערך מוסף ועוד.


פרקטים היו בעבר עסק לא זול, לא דובר כאן על עוד הוצאה זניחה. גם היום אפשר להגיד שפרקטים יוציאו לכם קצת כסף מהכיס אך לא כמו בעבר. אם בעבר היו רק פרקטים מעץ טבעי, היום ניתן למצוא פרקטים למינציה, פרקטים שיתנו לנו כמעט את כל האיכויות של עץ טבעי מבחינות רבות, אך פרקטים אלו יהיו זולים יותר. התחרות הגוברת בהתפתחות התחום מוסיפה גם למצב.


פרקטים היו בשבילי תמיד יותר מסתם עוד דבר, זה שאני עוסק בהתקנתם כנראה גם מוסיף לעניין. אני אוהב את המקצוע שלי ואני בטוח שהתחום עוד הולך למתפתח. אם נלך 10 שנים אחורה לא היינו רואים פרקטים כמו שהיום ניתן לראות פרקטים בכול פינה. מלבד זאת פרקטים מביאים לנו נוחות, אווירה רומנטית אם נדרוש, אווירה של יוקרה, מראה מעודן ומגוון ועוד. פעמים רבות אפשר לשלב אותם עם שטיחים, בין אם מדובר בשטיחים על פרקטים, או שטיחים בחדרים.


התקציב הוא מרכיב חשוב שכל אחד ואחד הולך לקנות פרקטים. פעמים רבות אנו רוצים משהו מסוים אך הוא קצת חורג מהתקציב שלנו. כאן בתחום הזה, ניתן פשוט לעשות חדר זול יותר משאר הבית או המשרד, או שניתן לעשות חדר עם שטיח. אפשר לשחק עם זה כמה שנרצה, לרוב גם לשמור על היופי, בניגוד לריצוף אחר.


זה יספיק להיום, אין מטרה להיכנס יותר עמוק. פרקטים הוא תחום אדיר שדורש מאמרים רבים על מנת להתחיל ולהבין מה קורה בו. את מאמרים אלו על פרקטים אני מתכוון לספק הנה כבר מהמאמר הבא.
קטגוריות
ללא קטגוריה

תגובותסרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים