הצג גיליון RSS

asadore

רהיטים ועוד.

דרג פוסט זה
על ידי בתאריך 13/06/2010 שעה 08:24 (500 צפיות)
רהיטים.


כמה נפלא לקנות בית חדש, להתחיל להכין את כל מה שצריך, לבחור שירותים, אמבטיה, להתקין פרקטים חדשים או ריצוף אבן, לראות שכל המזגנים הוצבו המקום ועוד. ברגע שהכול מוכן, קצת לפני שרוצים לעבור נשאר עוד דבר אחד קטן – לרכוש רהיטים! שאני אומר רהיטים אני מכליל הכול, חדרי שינה, מערכות ישיבה, פינות אוכל ואפילו אלך לכיוון של וילונות ועוד. כל מה שקשור אל רהיטים וסובב אותם.


הצעדה ארוכת הטווח ומלאת ההרפתקאות למסע של רכישת רהיטים היא לא דבר שתמיד קל. יש לקחת בחשבון שלוקח זמן למצוא רהיטים מתאימים. כמו כן לאחר שאנשים מוציאם את מה שהם רוצים, לפעמים הולכים לחפש אותו דבר בכמה חנויות רהיטים על מנת לראות היכן הכי זול, מי יספק יותר מהר ועוד. זמן המשלוח הוא גם דבר חשוב מאוד להרבה אנשים שכל מה שחסר להם לעבור הוא רהיטים, לפעמים ההמתנה היא קצת ארוכה.


בחירת סוגי רהיטים שונים, עוברת המון חישובים עד הבחירה. אם ניקח לדוגמא חדרי שינה, אנו נוכל לראות שרק בזה ישנם המון פרמטרים לחישוב, חדרי שינה אלו רהיטים יחסית מאוד נפוצים ומגוונים. אם מדובר בחדרי שינה לילדים בטח נרצה אותם קצת צבעוניים יותר מחדרי שינה למבוגרים, אם נחשב את גודל החדר נבין שברגע שנכניס רהיטים גדולים מידי, התנועה בחדר תהפוך למטרד, הילדים לא יוכלו לשחק יותר מידי ועוד. ברגע שנעשה את הפעולה ההפוכה, לא תמיד הם יראו יפים והחדר יראה ריק וחיוור.


לפני שאסיים את מאמר הפתיחה הזה לבלוג רהיטים החדש שלי, אני רוצה להבהיר לכם שהתחום הוא לא מהקטנים, אני לא חושב שיש צורך להסביר עד כמה רהיטים הוא משהו מתבקש וכמה אי אפשר לחיות ללא זה. על כן ניתן למצוא אותם רהיטים במספר חנויות רבות, דבר זה פותח לכם אופציה לערוך סקר שוק לפני קניה של רהיטים. תתפלאו כמה יהיו הבדלים במחירים על ממש אותו דבר, קחו בחשבון שעוד סיבוב קטן תמיד יכול לחסוך לכם הוצאות.


ועכשיו אסיים ואומר שאני מקווה שאצליח להחזיק בלוג כזה, אתרי ענק נמצאים בתחום רהיטים ולא תמיד קל להתברג ביניהם. אחד הדברים שיעזרו לי היא העובדה שרוב האתרים הם אתרים למכירת רהיטים ואינם נותנים שם עזר לקונה, כאן אין מה למכור, כאן יש רק מידע על רהיטים. אני תמיד אשמח לענות על שאלות הגולשים, שהרי המטרה היא כמה שיותר מידע.
תגיות: רהיטים
קטגוריות
ללא קטגוריה

תגובותסרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים