הצג גיליון RSS

parketim1

פרקטים לחיים

דרג פוסט זה
על ידי בתאריך 22/06/2010 שעה 11:00 (338 צפיות)
דקים – פרקטים.

שלום לכל הגולשים הנפלאים שמצאו את דרכם לבלוג הזה. בלוג קטן וחביב שיעסוק בכל מה שקשור באביזרים של הרצפה. ישנם המון אביזרי רצפה, בתחילה אעסוק בכול מה שקשור לעולם העץ, פרקטים, דקים וכו'. אביזרים אלו לאחרונה הפכו נדרשים יותר ויותר. אומנם בארצות אחרות תמיד היה ניתן לראות פרקטים כבר לפני תקופה ארוכה, כאן זה נכנס חזק יותר, עשור אחורה.

בכלל ניתן להגיד על פרקטים וגם על דקים שהאווירה הנעימה שהם מספקים היא אווירה מיוחדת. אפשר ליצור כמעט כל סגנות עם פרקטים, דקים לרוב יראו כמעט אותו דבר. הנוחות של מוצרים אלו מורגשת ללא ספר ברגלים, ימים חמים כמו שאנו עוברים כרגע, יורגשו בנעימים אם נדרוך על פרקטים או דקים. אפשר להגיד שבחורף בזמן שכולנו שמים גרביים על מנת לא לדרוך על הרצפה הקרה, כאשר יש דקים או פרקטים, אנחנו נרגיש נעים וכייף.

קצת על פרקטים - אחד הדברים היותר יפים שניתן למצוא בפרקטים זה האווירה היוקרתית שהם נותנים. לרוב הם נראים כמוצר שיועד רב לבעלי יכולת כלכלית, ככה זה גם באמת היה בעבר. כיום פרקטים מאז כניסתם של פרקטים למינציה, נראים כמו הדבר הכי יוקרתי שיש אך לא תמיד מדובר בסכומים יקרים שלא ניתן לעמוד בהם, כמו בעבר.

בכלל שבוחרים פרקטים יש לשים לב להמון פרמטרים, עוד אכתוב על זה מאמר שלם ונפרד. אך חשוב מאוד לשים לב לאיכות, ארץ ייצור ועוד. פרקטים יכולים להגיע בהמון איכויות, יש לקחת בחשבון שקניית פרקטים היא לא קנייה לשנה שנתיים, שימו לב שאתם מקבלים מוצר טוב, לפעמים גם שווה לחרוג קצת מהתקציב, העיקר לרכוש רכישה נכונה.

קצת על דקים – המוצר בדחף קצת מהדשא והגינה שלנו, הכניס את עצמו (ובצדק) ומספק הליכה נעימה בכל ימות השנה. ניתן לראות דקים החל ממרפסות, מקומות בילוי תחת כיפת השמים, מסעדות בים, בריכות ועוד. מוצר זה הוא מוצר מאוד עמיד, המון פעמים נתקלתי בשאלה " דקים ישדרו שמש וגשם." אז כמובן שכן, הם עשויים מעצים איכותיים ועמידים בפני מזג אוויר קיצוני.

כתבתי קצת על דקים, קצת על פרקטים כדי שתראו מה הולך להיות כאן. ניפגש שוב בקרוב.
קטגוריות
ללא קטגוריה

תגובותסרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים