הצג גיליון RSS

מוטיבננה1

בריאות השיניים

דרג פוסט זה
ככל שאנחנו מתבגרים, אנחנו צריכים יותר להקפיד על התחזוקה השוטפת של הגוף שלנו. כולם יודעים שהגיל לא עושה טוב לגוף... העצמות נחלשות, המערכת החיסונית נחלשת, אנחנו עייפים יותר, כואב לנו יותר, והגוף מחלים לאט יותר. אם כשהיינו צעירים היינו הולכים לרופא רק בגלל שמשהו כואב לנו, היום הרבה יותר חשוב ללכת גם כשלא כואב, לצורך מניעה וטיפול מוקדם.
כל השטויות שעשינו כצעירים למרות שאמרו לנו לא (כמו עישון, שיזוף, אכילת מתוקים), הכל חוזר ומתנקם בנו בצורת קמטים, שיעול כולסטרול וכתמים על השיניים.
אז לגבי הכולסטרול והקמטים נדרשת עבודה קשה ומאומצת על למנת לשפר את מצבם או לפחות למנוע מהם להתדרדר. אבל בתחום רפואת השיניים זה קצת יותר פשוט.
ביקור אצל רופא שיניים באופן סדיר הוא חשוב מאוד ויכול למנוע הרבה כאבים והרבה כסף על טיפולי שיניים שימנעו עקב זאת. אבל מעבר לטיפולים השוטפים אם תלכו אל מרפאת השיניים שלכם תגלו כי קיימים טיפולים להלבנת שיניים, והם יחסית זולים ונחשבים למאוד שפוטים ונטולי סיכון.
טיפולי שיניים להלבנת השן אצל רופא שיניים יכולים להחזיר לשיניים שלכם את הלובן שאבד עם הגיל, ולכם את החיוך. הטיפולים אשר מתבצעים אצל רופא השיניים מבטיחים תוצאות נראות ומחזיקים לאורך מספר חודשים.
אני לפני כמה חודשים לאחר תקופה ירודה יחסית של התמודדות עם החלפת קידומת, החלטתי לעשות משהו לטובת העניין. מתיחת פנים או בוטוקס נראו לי קצת מוגזמים ולא כל כך מתאימים לי. ואז הציעו לי את הרעיון של הלבנת שיניים. גם לא טיפול חודרני, גם פשוט וגם זול (בעיקר בהשוואה למתיחת פנים). הלכתי למרפאת שיניים בה מבצעים הלבנת שיניים בלייזר ואחרי מספר שבועות השיניים שלי נראו מעולה. זה ממש חיזק לי את תחושת הביטחון, ועשה לי מאוד טוב על הלב.
התהליך הוא כמובן הפיך, כתמי קפה, תה וסיגריות לאט לאט עושים את שלהם שוב, אבל אני כבר ארבעה חודשים אחרי ההלבנה וזה נראה מצוין.
אז מי שרוצה לשדרג את עצמו במחיר זול וטיפול קל, אני ממליצה בחום לעשות הלבנת שיניים.
קטגוריות
ללא קטגוריה

תגובותסרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים