הצג גיליון RSS

ליאתיק1

מקלוחנים

דרג פוסט זה
מקלחונים בחדרי הרחצה מהווים תחליף לאמבטיות. יתרונם הגדול הוא בכך שהם חסכוניים במקום, ומאפשרים תכנון נכון יותר של חדר הרחצה בהתאם לגודל שלו.
כל מי שגר בתל אביב יודע שחדרי האמבטיה (כמו גם שאר החדרים) הופכים עם השנים לקטנים יותר ויותר. ובין הכיור למכונת הכביסה לא נשאר הרבה מקום לכלום. אם שמים מקלחונים במקום האמבטיה, המרחב בחדר גדול בהרבה ומאפשר קצת יותר אופציות. למשל יש מקום לשים שידת איפור, וכמה מדפים או מגירות ולא הכל צריך לעמוד על הכיור.
אז למקרים כאלה אפשר להסתפק במקלחונים זולים יחסית, אבל עולם המקלחונים הוא עולם מגוון, וכולל גם מוצרי יוקרה. מקלחונים העשויים זכוכית נחשבים ליוקרתיים במיוחד. אפשר לעשות אותם חלביים, חצי שקופים או שקופים לכל האורך- שזה הסוג היפה מכולם.
הם משווים למקלחת מראה ייחודי ויוקרתי, ומשדרגים את כל החדר.
התפקיד של מקלחונים הוא בעצם לייצר איזשהו מרחב בו גם יש מספיק מקום להתרחץ בנוחות, וגם נוצרת מחיצה אטומה בין פנים המקלחון לחוץ, שלא מאפשרת מעבר של מים. החלקים שנושקים לרצפה יאטמו בדרך כלל על ידי גומי.
שימוש במקלחונים הוא נוח הרבה יותר משימוש באמבטיה לצורך מקלחת. אם אתם אוהבים לעשות אמבטיות, אז אמבטיה היא באמת האופציה היחידה בשבילכם. אבל אם אתם מתקלחים בדוש בתוך האמבטיה אז מה הטעם באמבטיה עצמה? היא רק הופכת את זה המקלחת לפחות נוחה.
רוב האנשים שבונים היום בית משתמשים במקלחונים. הרבה פעמים בנוסף לאמבטיה ולא כתחליף, אבל אין ספק שברוב הבתים בארץ נעשה שימוש במקלחונים הרבה יותר מאשר באמבטיה, בטח היום בתקופה שיש מחסור במדינה במים.
מקלחונים מגיעים במגוון של צורות וגדלים, וכדאי להתייעץ במומחים לפני שאתם מחליטים איזה מקלחון יתאים לחדר הרחצה שלכם. חשוב גם לקחת חברה מקצועית בעלת ניסיון רב בתחום שתעשה עבודה רצינית ותיתן לכם אחריות על המוצר.
קטגוריות
ללא קטגוריה

תגובותסרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים