הצג גיליון RSS

ליאתיק1

עיצוב על ידי מראות

דרג פוסט זה
אחד הדברים שתורמים בצורה המשמעותית ביותר למראה ולעיצוב הבית הוא שימוש במראות. החדר הבולט ביותר בבית בו השימוש במראות בא לידי ביטוי הוא חדר הרחצה. חדרי רחצה הם בדרך כלל לא מאוד גדולים, ואם יש אמבטיה אז החלל מצטמצם אפילו יותר. לכן אחת הדרכים לחסוך במקום בחדר הרחצה היא במקום אמבטיה לשים מקלחונים.
ניתן למצוא היום מגוון של מקלחונים מאוד יפים ובעלי מראה יוקרתי. הם גם יפים, הם נוחים לשימוש, ומי מאיתנו שלא עושה אמבטיות (רוב האנשים, בעיקר בישראל), הם מאוד נוחים.
דרך נוספת להגדיל או לפחות לתת תחושה של הגדלה של המקלחת הוא שימוש במראות. בכלל, ככל שתשימו יותר מראות, וככל שהן יהיו גדולות יותר כך תיווצר תחושה שחלל הבית שלכם גדול יותר. השימוש במראות בחדר הרחצה הוא מתבקש וחיוני, אבל מעבר לזה הוא מעניק למקלחת מראה יוקרתי ונוצץ.
דבר נוסף שניתן לעשות שמשדרג אף יותר את חדר הרחצה, הוא לשים בתוך המראות גופי תאורה. כשמזמינים מראה אפשר להזמין אותה ולחתוך אותה כך שהיא תתאים לכל גודל וצורה, ואפשר לחתוך אותה כך שאפשר יהיה לשים בה גופי תאורה יפים.
כל דבר הוא כמובן על פי בטעם האישי, אבל אני חושבת שהכי יפות הן מראות ללא מסגרת חיצונית, אלא כאלו שחתוכות ברמת גימור גבוהה, ונראות כאילו הם מודבקות על הקיר של המקלחת, ומשתלבות בצורה מושלמת עם החדר.
לחדר המקלחת הייתי ממליצה לא להשתמש במספר מראות, כמו שכדאי אולי לעשות בחדרים אחרים בבית, אלא להשתמש במראה אחת גדולה ככל שניתן.
לסיכום, כשאתם הולכים לעצב את חדר הרחצה שלכם, תעשו שימוש נכון במרחב הקיים (שהוא בדרך כלל די קטן במקלחות, ותנסו לגרום לחדר להרגיש כיפי גדול על ידי שימוש במקלחונים ובמראות ותאורה רכה ומתאימה
קטגוריות
ללא קטגוריה

תגובותסרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים