הצג גיליון RSS

מוטיבננה1

בדיקה תקופתית אצל רופא שיניים

דרג פוסט זה
בשבוע הבא קבעתי לי תור לבדיקה שגרתית אצל רופא שיניים.
לא הייתי אצל רופא שיניים כבר שלוש שנים, וזה אחד הדברים שהכי מפחידים אותי. מלבד העובדה הקשה הזאת, גם קבעו לי טיפול אצל שיננית ממש לפני התור אצל הרופא שיניים. ככה שזה הולך להיות עינויי כפול.
אני לא בטוחה ממה אני חוששת יותר. השיננית בטוח יהיה יותר סבל, כי אצל הרופא שיניים זו רק בדיקה שגרתית, כך שגם אם יש צורך בכל מיני טיפולי שיניים, זה לא יקרה באותו רגע.
הדבר שצריך להדאיג אותי יותר זה הביקור אצל הרופא שיניים. לא הייתי המון זמן בבדיקה שגרתית ואני משוכנעת בכך שיש לי לפחות חור אחד בשם. לפחות. חוץ מזה יש לי עוד כל מיני כאבים, והשיני בינה עושות לי צרות... אם לסכם את זה, אני פשוט פחדנית, הייתי צריכה ללכת אל תרופא שיניים כבר מזמן.
עכשיו ברור לי שאני אזדקק לכל מיני טיפולי שיניים. סתימת חורים בטוח, ואני מאוד מקווה שלא יהיה צורך לעבור טיפולי שורש כי זה באמת נשמע לי סיוט.
אני גם בטוחה שיגידו לי במרפאת שיניים שכדאי לי לבצע עקירה של שיני בינה. העניין הוא שזה תהליך נוראי, זה ניתוח ואז התאוששות, ואחר כך כמה ימים אי אפשר לאכול, וכל הפרצוף נפוח.
לא מספיק כל זה, גם צריך לעשות את זה בשני שלבים ככה שזה עינוי כפול...
אני מקווה שאני סתם פסימית, ושאני אתיישב בכיסא של רופא השיניים ושל השיננית הם יתפעלו מהשיניים הבריאות והמטופחות שלי, אבל כנראה שזה לא יקרה. אני מאמינה שאני הולכת להתחיל תהליך של טיפולי שיניים שונים, שיעלו לי הרבה כסף שממש אין לי, ויכאיבו לי מאוד.
בקיצור, שיניים זה לא תחום שאתם רוצים להזניח! תקפידו לעשות ביקורים שגרתיים אצל רופא שיניים ותוכלו לחסוך לעצמכם הרבה סבל וגם הרבה כסף.
קטגוריות
ללא קטגוריה

תגובותסרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים