הצג גיליון RSS

insit

אינסטלטור

דרג פוסט זה
על ידי בתאריך 04/07/2010 שעה 18:14 (400 צפיות)
אינסטלטור.

מצחיק אותי עד כמה המקומונים באמריקה מלאים פרסום. האמת, תמיד הייתי צוחק על זה שיש יותר מידי פרסומות. יש להם שם סוג של דפי זהב לכל אזור בנפרד, אבל יותר מזה יש לישראלים שם ספר דומה, אחד כזה שמקבץ את כל הפרסום לישראלים. היום בעידן של אינטרנט אני כמעט ולא מחזיק ספרים כאלו, אך ברגע שהגיע אליי הביתה הספר הזה פשוט שמרתי (טוב נו לא היה לי כוח לזרוק והוא נתקע). למזלי, ביום שנזקקתי לשירותי אינסטלטור זה הציל אותי, אך עוד נחזור לזה.

למי שלא הבין אני חיי בניו יורק, כאן הבתים יכולים להיות מאוד ישנים. בעיות רבות ניתן למצוא, במיוחד באזור שלי קווינס, כאן יש לנו המון בתים פרטיים ואני אישית חיי בקומה שנייה של בית פרטי. אני זוכר שפעם אחת בימי החורף הקרים, ישבתי לי ובבית והחימום משום מה לא ממש עבד, מייד מיהרתי להדליק לי מפזר חום שהיה לי, לא ממש עזר, לאחר מכן הלכתי לחבר, שם החימום עבד וחיכיתי עד שיסדרו. הצנרת קפאה, הכול התפוצץ ואפילו לא ידעתי עד כמה אני הולך לחפש אינסטלטור בקרוב.

הגעתי הביתה לבדוק אם טופל העניין, מצאתי בבית שלי הצפה. למי שלא יודע באמריקה הצפה, במיוחד בניו יורק הקרה, זה אומר שטיחים חדשים, פרקטים חדשים, כמובן שריהוט כמעט הכול מחדש ועוד. לפני שניגשתי לסידורים הללו הייתי צריך לחפש לי אינסטלטור. לא קל למצוא אינסטלטור שיגיע מייד, עם כל השירות היעיל באמריקה. נכנסתי לאותה חוברת שהייתה לי מאז, הזמנתי אינסטלטור ישראלי שיבוא לפתור לי את הבעיה. עברו להם כמה שעות והבעיה טופלה, המים נוקזו החוצה, אותו אינסטלטור בא על שכרו, אותו אינסטלטור עשה עבודה מעולה יש לציין ומשם המשכתי לשאר הטיפול בבית.

אתם פשוט לא מבינים עד כמה אינסטלטור יכול להיות יעיל שנזקקים לו, לי לקח קצת זמן עד שהבנתי היכן לחפש אינסטלטור שיבוא ויפתור לי את הבעיה. כאן באמריקה, אינסטלטור עובד טוב בימי החורף, הצנרות כל הזמן מתפוצצות. אומנם החיים בניו יורק יפים, גם בבחורף, אך דברים מסוג זה מאוד מרגיזים לפעמים.

מאז אני רק יכול להגיד דבר אחד, על אינסטלטור אני לא מתפשר, אפילו שאני אי שם בניו יורק, תמיד אני שומר כרטיס ביקור של אינסטלטור. אציע גם לכם כמובן לשמור כרטיס ביקור של אינסטלטור מקצועי.

נתראה במאמר הבא על חיי המצחיקים, להתראות בינתיים.
קטגוריות
ללא קטגוריה

תגובותסרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים