הצג גיליון RSS

ליאתיק1

עיצוב חדר המקלחת

דרג פוסט זה
אם שואלים אותי אני חושבת שאחד החדרים הכי חשובים בבית הוא חדר הרחצה. המקלחת זה המקום שבו אני נרגעת, זה מקום שבו מבחינתי מתחיל היום במקלחת של הבוקר, וזה המקום שבו נגמר היום במקלחת של הערב. כשאתה במקלחת אתה לבד ויש לך זמן לחשוב על דברים ברוגע בלי שמציקים לך ובלי טלפונים.
אני לא טיפוס של אמבטיות ואף פעם לא הייתי. מבחינתי זה סתם תופס מקום במקלחת. מקלחונים הם פתרון עדיף בשבילי. הם גם חוסכים במקום והם גם נראים מעולה.
על מנת שהמקלחת תהיה באמת מקום שכיף להיכנס אליו יש כמה דברים שחייבים לדאוג להם. קודם כל חשוב שהיא תהיה מרווחת מספיק ונוחה לשימוש. כמו שציינתי מקלחונים חוסכים במקום רב, ואם אתם לא משתמשים באמבטיה אין סיבה שהיא סתם תתפוס מקום.
תדאגו שיהיה לכם מספיק מקום לאחסן דברים כמו מברשות שיניים, מברשת שיער, איפור, קרמים וכו'. שלא תשימו אותם בערמות אחד על השני ותקוו שכל הערמה לא תיפול.
אחד הדברים הכי חשובים במקלחת זה מראה נקי. מראה נקי משדר ניקיון ונותן תחושה טובה.מראה נקי ניתן להשיג על ידי זכוכית שהשימוש בה יכול להיות במקלחונים, או מדפים מזכוכית.
דבר נוסף חשוב הוא מראות. המראות יוצרות אשליה של חלל גדול, גם אם הוא לא כזה. אני ממליצה להשתמש כמה שיותר במראות, או במראה אחת גדולה, וגם רצוי לשלב במראות תאורה.
לסיכום, כדי שתהיה לכם מקלחת ממש שווה רצוי לעשות שיפוץ ולהקפיד על מספר אלמנטים שאם מכניסים אותם הם ישדרגו לכם את חדר המקלחת. אלו הדברים שחשובים כדי לתת למקלחת שלכם מראה יפה, יוקרתי ונעים- מקלחונים, שימוש בזכוכית, שימוש במראות ותאורה. שילוב של כל אלה יתנו לכם מקלחת יפה וכיפית שתיהנו להיכנס אליה.
קטגוריות
ללא קטגוריה

תגובותסרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים