הצג גיליון RSS

wined

יין ועוד.

דרג פוסט זה
על ידי בתאריך 06/07/2010 שעה 09:04 (340 צפיות)
יין.

יין תמיד מוזכר במקום שיש בו רומנטיקה, תראו לכם ארוחה לאור נרות ללא יין, או אולי בילוי בצימר מפנק ללא כל יין על השולחן, זה משהו שכמעט ולא ניתן לתאר. אך יינות לא רק אווירה רומנטית, יינות מתאימים כמעט לכל אווירה, אפילו לקידוש של יום שישי, אחרי הארוחה, כוסית יין יכולה לעשות את הארוחה וההנאה לטובה יותר.

אני בכלל פריק של יינות, ישנם אנשים כמוני ששום משקה אלכוהולי אחר לא יעשה להם את זה מלבד יין טוב. הגיוון והטעמים, הריחות והסוגים פשוט נפלאים. ניתן לראות כיום אנשים שאוספים יינות בבקבוקים נדירים מאוד שלא ניתן למצוא בכול מקום, אני רק יכול להגיד שאוסף כזה יכול להיות תחביב לא זול בכלל אם אכן מדובר ביינות משובחים ונדירים. לכל אחד יין מועדף עליו.

ישראל היא מדינה שמאוד מוערכת מבחינת יינות. יקבים רבים מגיעים לתחרויות וכנסים בין לאומיים אשר שם מחלקים גם פרסים על יין. מקום אשר זוכה בפרסים מסוג זה כמובן שמגדיל את ההכנסה שלו ונהיה מוכר יותר בעולם. אך מי שעוסק ביינות, סבות שהתחילו מהלך של ייצור יין שרק הנכדים יסיימו, אלו אנשים אשר יין הוא חלק מהחיים שלהם, אם לא כל החיים שלהם, האדום שזרם להם בדם הוא יין, לכן, הדבר החשוב ביותר הוא הכבוד וההערכה, אין כמו פרס על הצלחה בתחום כזה, תחום שמתפרס על דורות, אין דור שלא רוצה להגיד שבזמנו היקב הצליח והיה מאוד ידוע.

כל אהבתי אל יין עוד החלה בגיל צעיר מאוד, גיל שכל אחד מנסה לשתות אלכוהול. אני זוכר שבתור ילד, כולם בדיוק ניסו לשתות וודקה עם תפוזים. זה איתי הגעיל, לא יכולתי לשתות את זה. כמובן שבפעם הבאה כבר פניתי לכיוון יין שקנינו בפיצוציה (בזמנו עוד קראו לזה קיוסק), ישבנו ושתינו כמה חברים ואני פשוט אהבתי. הטעם היה נפלא, לא הרגשתי כאילו אני שותה תרופה והכול היה מעולה. אז בערך התחלתי להתעניין בכל מה שקשור אל יינות.

אני יכול להגיד שאולי אני לא הבן אדם שהכי מבין בעולם לגבי יין, אך אני מבין מספיק בכדי לכתוב על סוגים שונים של יין. אולי זאת גם הזדמנות בשבילי ללמוד עוד על יינות גם מכם וגם מהחומר שאאלץ לקרוא על סוגי יינות שמעולם לא הכרתי. דבר אחד אני כן יכול להגיד, עדיין ההבנה והידע שלי על יינות הוא מעל הממוצע, מידע זה יכול לעזור לכל המתעניין בדבר.

אז שיהיה לכולם סופ"ש נפלא, בינתיים אני אתחיל לכתוב בקרוב על יינות.
קטגוריות
ללא קטגוריה

תגובותסרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים