הצג גיליון RSS

danto

דודי שמש לבית

דרג פוסט זה
על ידי בתאריך 07/07/2010 שעה 09:22 (477 צפיות)
דודי שמש.

דודי שמש ללא ספר היא המצאה נפלאה, חיסכון אדיר בחשמל וצריכתו. המדינה שלנו היא מדינה שמתאימה בדיוק לדברים כאלו, השמש שנמצאת כאן רוב השנה הופכת דודי שמש להיות יעילים במיוחד וחסכוניים אף יותר. בכלל אם הולכים אחורה מבינים שאת ההמצאה הנפלאה הזאת דודי שמש המציאו בישראל, אולי היו דברים דומים ששימשו לחימום מים אך לפני שאצלנו הפכו דודי שמש לחימום מים בצינורות שלנו עד המקלחת, לא היו דודי שמש לבתים.

תחזוקתם של דודי שמש קלה מאוד ואף יכולה לגרום לדודים שלכם לחיות זמן רב יותר. רוב האנשים לא ממש מודעים לזה, ישנם מבנים ופרויקטים מסוימים שכחלק מתחזוקת הבניין נכללים גם טיפולים ותחזוקת דודי שמש. אפשר להגיד את זה כמעט על כל פרויקט חדש המתוחזק ע"י חברות אחזקה.

שאנו מגלים שבעצם דודי שמש לא עובדים, זה בדיוק מתי שאין לנו מים חמים, האמת כבר לפני אפשר לשים לב. אבנית למשל היא האויב מס' 1 של דודי שמש, ברגע שמתחילים לשים לב שאותם דודי שמש שתמים חיממו לנו את המים כבר לא מחממים כבעבר הגיע הזמן לבדוק אותם. אם הגעתם למצב שאתם לא מקבלים מים חמים בכלל, כנראה שיש בעיה של דודי שמש, או בצנרות.

אחת הבעיות היותר מסוכנות שיכולה להיגרם עקב דודי שמש היא בעיה בצנרות במובילה לבעיה בחשמל, בעיות חשמל הם בעיות לא פשוטות ואין לשחק איתם, זה יכול להגיע ממש לסכנת חים במיוחד שמדובר על מערכות חשמל ישנות מאוד. במקרה כזה צריך לדעת לבחור בבעל מקצוע של דודי שמש שיודע לקראת מה הוא הולך ולבצע תיקון גם בחשמל. זה המקרה הכי בעיתי שהרי לא כולם יודעים להתעסק עם זה.

לפעמים יכולים לקרות מצבים שהמים בברז נראים מלוכלכים, יותר נכון לא נקיים. דודי שמש יכולים לזרום לזה, אם דודי שמש אינם תקינים יתכן שהם יכולים להוציא קצת לכלוך, גם במקרים כאלו הזמינו טכנאי דודי שמש ובדקו את הבעיה. הבעיות לפעמים קלות מאוד לטיפול אך פעמים רבות אם בעל מקצוע אינו מקצועי יכולים להיגרם נזקים שיהיה רק קשה יותר לטפל בהם.

אני נכון לעכשיו במאמר פתיחה כזה לא רוצה להיכנס לעובי הקורה בכול מה שקשור אל דודי שמש, אני אכתוב לא מעט כאן על כל התחום הזה, כיצד רוכשים נכון דודי שמש, כיצד מוצאים טכנאי דודי שמש אמין ומקצועי ועוד. המאמר הזה הוא מאמר שמסביר מה יהיה כאן, את ההמשך כבר תאלצו להמתין ולראות. שישי לכולנו המשך שבוע נפלא.

בלוג דודי שמש.
תגיות: דודי שמש
קטגוריות
ללא קטגוריה

תגובותסרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים