הצג גיליון RSS

rihuy

ריהוט ועוד

דרג פוסט זה
על ידי בתאריך 07/07/2010 שעה 15:20 (393 צפיות)
ריהוט.

ריצות רבות אנשים רצים על מנת למצוא ריהוט שיתאים להם ולבית שלהם. אם לוקחים בחשבון שיש לשקול תקציב, מראה (עיצוב) יחד עם איכות זה לא תמיד פשוט. תמיד נרצה איכות גבוהה יותר אך התקציב יעצור אותנו, לפעמים עיצוב מסוים פשוט לא נוח, פעמים רבות גם קורה שמשהו נוח אך לא מתאים למראה הכללי של הבית, אפילו אם מדובר על ריהוט יפה.

בכלל, ישנם 2 סיבות עיקריות להחלפת ריהוט. הראשונה זה כמובן מעבר דירה - כניסה לדירה חדשה זהו זמן מעולה לקנות ריהוט מתאים לבית החדש שאתם כל כך רוצים שיראה יפה. הסיבה השנייה היא שהגיע הזמן להחליף את ריהוט הבית שכבר לא מגרה אותנו מבחינת עיצוב, לא נוח ונראה כאילו הייתה עליו מלחמה. כל עוד המטרה תהיה למצוא ריהוט נוח, יפה ובתקציב שהוקצה, אין סובה מסוימת שבסוף המרוץ הזה לא יהיה אושר.

ואז, מגיעים לחנות רהיטים ולא תמיד מגיעים מוכנים. בכדי למנוע את האכזבה הנפוצה ביותר יש לקחת בחשבון את הדבר החשוב מכול – גודל. מדידות תמיד יעזרו לכם, גודל החדר מאוד חשוב. אם אתם שדרגים את ריהוט הבית שלכם אז אפילו טוב יותר, אתם יודעים איזה גודל ריהוט יתאים לכם. אף אחד לא רוצה סלון שקשה לנוע בו, מנגד ריהוט קטן מידי יכול להשאיר את הבית נראה ריק וחיוור.

לא פעם אנשים שמגיעים לחנויות על מנת לרכוש ריהוט, לא אוהבים להשתמש במומחים שמספקים להם. אנשים רבים כבר "יודעים הכול" האופי הישראלי גורם להם להתרחק ולחסוך במידע כי הם חושבים שהנה הולכים לעשות להם מכירה. ריהוט קונים לקצת יותר מיום או יומיים, אנשי מקצוע יכולים לעזור לכם לקנות ריהוט מתאים, השתמשו בהם. זה לא יעלה לכם כסף.

לקנות ריהוט על פי האופנה החולפת זה הכי לא נכון שיש. גם אתם רוצים להיות אופנתיים, מוכנים לשלם יותר כסף על מנת לספק זאת לעצמכם. אל תשכחו שעוד שנה תהיה כבר אופנה חדשה של ריהוט, התחום תמיד זז ומשתנה, לפעמים כדאי לחשוב פעמיים לפני שעושים זאת. בכלל אני יכול להוסיף כאן שוב, יופי זה דבר חשוב אך לא קונים ריהוט רק על פי היופי.

שקונים ריהוט שימו לב אם יש לכם זמן מסוים להחזרה במקרה של התחרטות. ישיבה של מספר דקות בחנות לא תספק לכם את ההרגשה שתקבל ואחרי מספר שעות ישיבה/שינה/אכילה על כל ריהוט זה או אחר. לפעמים מבינים שבאמת ריהוט זה או אחר לא נוח, אפשרות להחזיר יכולה להקל עליכם ולגרום לכם לעשות דברים בראש שקט יותר.
תגיות: ריהוט
קטגוריות
ללא קטגוריה

תגובותסרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים