הצג גיליון RSS

מוטיבננה1

ניקוי שן ובדיקה תקופתית

דרג פוסט זה
השבוע יש לי תור לשיננית ואחרי זה לבדיקה תקופתית אצל רופא שיניים. הבעיה שבדיקה תקופתית עושים פעם בחצי שנה, ואני לא הייתי אצל רופא שיניים כר שלוש שנים בערך, ולא עשיתי שיננית כבר שנתיים (אולי אפילו יותר), כך שצפוי לי עינוי רציני.
אני לא בטוחה ממה אני חוששת יותר, מהשיננית או מהרופא שיניים. מצד אחד ברור לי שאצל השיננית אני אסבול יותר כי אני ממש שונאת את הקדיחות והרעשים שהכלי עבודה שלה עושים, וה תמיד טיפול ממש לא נעים, ובטח אני גם אצא עם נזיפה.
מהצד השני יש את התור אצל הרופא שיניים, שגם בטח לא יהיה תענוג גדול. איך שאני רואה את זה הוא יסתכל לי לפה, יעשה אמממ, ישאל מתי הייתי בביקורת בפעם האחרונה (למרות שהוא יכול לראות בתיק שלי) ואז ינזוף בי ויגיד שיש לי מלא חורים ושאני צריכה טיפולי שיניים כמו טיפול שורש, או עקירות וכו'. אני בטוחה שימליץ לעקור את שינה הבינה כי הן עושות לי צרות כבר תקופה ארוכה, ומזיזות לי את כל השיניים. אני לא מטפלת בהם כי רק המחשבה על טיפולי שיניים מפחידה אותי, אז בטח על טיפול כמו ניתוח להסרת שיני בינה...
אם הרופא שיניים יגיד לי שאני צריכה כמה סתימות וזהו אני אהיה ממש מאושרת, אבל יש לי תחושה שזה לא יקרה. זה לא שיש לי כאבים או בעיות של שתיית משקאות חמים/קרים וכו'. אבל אני די בטוחה שיש לי לפחות שני חורים, ואני ממש מקווה שזה לא ידרוש טיפולי שיניים רציניים, כי אז אני ממש אתבאס על עצמי.
אז כמו כל פעם, אני מבטיחה שאם לא יהיו לי בעיות רציניות בשיניים, והכל יעבור בשלום, אני אקפיד ואלך קבוע כל חצי שנה לבדיקה תקופתית, אני אתחיל להשתמש בחוט דנטלי ואצחצח שיניים אחרי כל ארוחה. רק שיעבור בשלום...
קטגוריות
ללא קטגוריה

תגובותסרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים