הצג גיליון RSS

fabrizio

משלוח פרחים - עבודה עם סגנון

דרג פוסט זה
על ידי בתאריך 12/07/2010 שעה 03:01 (521 צפיות)
שלום,
בבלוג זה אספר לכם מחוויותיי בתור שליח פרחים. הגעתי לעסוק בתחום של משלוח פרחים לגמרי במקרה, חיפשתי עבודה נוחה בשעות אחה”צ שתסתדר לי עם הלימודים. בתור בחור יחסית ביישן שלא ממש מתאים לו עבודה בשירות לקוחות ועימותים שונים המגיעים אליהם באינטרקציה עם אנשים, העדפתי לחפש עבודה בתחום משלוחי פרחים.
משלוח פרחים תמיד כיף לקבל, כשאתה עומד בפתח הדלת עם משלוח פרחים ענק שהגיע לכבוד יום הולדת שחוגגת או חוגג מקבל זר הפרחים, זה מאוד מספק ומשמח לראות את החיוך על פני האדם שבדלת.
משלוח פרחים צריך להגיע בזמן תוך כדי שמירה קפדנית על זר פרחים שנשלח. אני עובד בחנות פרחים רמת גן ולעיתים אני מתבקש לנסוע עד לבת ים בשביל למסור משלוח פרחים. לכאורה הנסיעה לא ארוכה אבל אם המשלוח יוצא בצהרי היום בשעות עומס, שיש הרבה תנועה והרכב עומד דקות ארוכות, הפרחים יכולים לנבול.
לכן עליי לדאוג בשבע עיניים למשלוח הפרחים שיגיע לידיים כשהוא יפה והפרחים שלמים כמו שיצאו מן חנות פרחים ברמת גן.
לפעמים כשיש שעות מתות בהן אין הזמנות של משלוח פרחים אני אוהב לעשות סגנון לסידורי הפרחים בחנות ולעזור למוכרת לעצב את זרי הפרחים. הרבה נוטים להרים גבה לראות גבר מתעסק עם פרחים, ואני לא מבין למה. למה זר פרחים נתפס כדבר נשי? אולי משלוח פרחים נתפס כאקט רומנטי וקיטשי ולכן נוצרה הסטיגמה הזאת, אבל אני חייב לומר שבתור אחד שמאוד מודע לגבריות שלו - אני אוהב לראות זר פרחים יפה.
בחנות פרחים רמת בה אני עובד יש זרי פרחים מקסימים שטרם ראיתם כמותם!
יש סידור פרחים המורכב מפרחים בצבעי פסטל כגון ורודים, כתומים, סגול לילך ועוד.
סידור זר פרחים של חרציות צהובות או שושן צחור.
כל זר פרחים מסודר עם עלים ירוקים ופרחים לבנים קטנים להשלמת המראה המלבב. יש זרי פרחים עם סגנון מאוד מיוחד לטעמי, כאלה שמסודרים במיוחד עבור אולמות אירועים, כאשר סידורי פרחים כאלה נבחרים בקפידה רבה על מנת להתאים לסגנון האירוע.
כל חנות פרחים מחזיקה מעצבת זרי פרחים
חנות פרחים ברמת גן בה אני עובד, מעסיקה בחורה שבהגדרת תפקידה היא מעצבת זרי פרחים.ואני חושב לעצמי, איזה כיף זה לקבל משלוח פרחים ענקי לחנות ולהתחיל לסגנן ולשלב את הפרחים לסידור שאנשים מסתכלים עליו לאחר מכן ואומרים - וואו.
אני כבר מתכונן לצאת עם משלוח פרחים ליום האהבה... תהיה הרבה עבודה והרבה מאוד טיפים.
לסיכום,
אני אוהב את העבודה שלי , להעניק לאנשים משלוח פרחים צבעוני זה פשוט נהדר.

עודכן ב: 15/07/2010 בשעה 09:55 על ידי fabrizio

קטגוריות
ללא קטגוריה

תגובות

  1. הסמל האישי של kazipuzi
    אין משהו יותר מושלם מזר פרחים על הבוקר
    [URL="http://www.perah.info/%D7%A8%D7%9E%D7%AA-%D7%92%D7%9F/%D7%9E%D7%A9%D7%9C%D7%95%D7%97%D7%99-%D7%A4%D7%A8%D7%97%D7%99%D7%9D.html"]משלוחי פרחים רמת גן [/URL]בחירה אידיאלית
  2. הסמל האישי של דודית
    [URL="http://www.balizer.co.il/"]משלוח פרחים[/URL] עבודה עם סגנון אבל בלי כסף כי רוב הציבור לא נותן טיפים.


סרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים