הצג גיליון RSS

river1

משחקים

דרג פוסט זה
על ידי בתאריך 12/07/2010 שעה 18:14 (540 צפיות)
כעת, כשכל הילדים כבר יצאו מבתי הספר לעבר חופשת הקיץ שהם חיכו לה בקוצר רוח, הם לא יודעים איך כדאי להם להעביר את זמנם. נכון שזה קשור מאוד לגילם ולמשחקים שהם אוהבים לשחק אך יש ילדים שנמצאים בקייטנות רוב היום, יש ילדים אשר עובדים (כמובן בגילאים מבוגרים יותר ולא ילדים קטנים) ויש כאלה שנמצאים בבית, הולכים לים וכדומה.
ילדים אשר נמצאים בבית מחפשים תעסוקה להעביר את הזמן בצורה כיפית בבית והם בדרך כלל מוצאים זאת מול מסך המחשב שיש להם בחדר או בסלון, שם הם ישר מחפשים במנועי החיפוש אתר משחקים אשר ינעים את זמנם ויעביר להם את החופש במהירות.
ילדים אוהבים לשחק משחקים ברשת מכיוון שזה מפתח להם את המחשבה ואת המוח, הם מאוד מאוד אוהבים את כל הדמויות הצבעוניות ואתר משחקים עם עיצוב טוב שימשוך להם את תשומת הלב בוודאי הם לא ישכחו.
אין ספק שאחד המשחקים שהילדים הכי אוהבים בעולם הוא משחק הבאבלס, בו צריך לפוצץ בועות בסדר מסויים על מנת להצליח במשחק לפני שהבועות ירדו והמסך יסגר ואז תגלו שאתם לא יכולים להמשיך בשלבים.
אין ספק שהחופש הגדול מספק תעסוקה רבה גם לבוני האתרים של האתרים האלה אשר מספקים את התוכן הנהדר הזה שניתן אמנם למצוא בכל הרשת אך אפשר גם בארץ ישראל שלנו הקטנה אך המלאה באתרים מהסוג הזה כדי למצוא אותם פשוט צריך לחפש בגוגל וניתן למצוא עשרות עמודים כאלה ומצד שני הילדים שזה גורם להם לתעסוקה טובה ומועילה.

עודכן ב: 12/07/2010 בשעה 18:18 על ידי river1

קטגוריות
ללא קטגוריה

תגובותסרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים