הצג גיליון RSS

ligisr

דודי שמש - מאמר

דרג פוסט זה
על ידי בתאריך 14/07/2010 שעה 12:09 (317 צפיות)
דודי שמש.

אני בטוח שכול אחד מאיתנו אוהב להגיע הביתה ומייד להכניס את עצמו למקלחת חמה, במיוחד בימי החורף הקרים. דודי שמש בעצם הם אלו שדואגים שתהיה לנו זרימת מים חמים ללא כל המתנה מיותרת. זה לא סוד שהמדינה הקטנה והיפה שלו מבורכת בשמש ברוב ימי השנה, ההתאמה של המוצר (דודי שמש ) לאקלים פשוט כמו מכסה לסיר, האנרגיה הסולארית שמופעלת על ידי הקולטים מפעילה את הדודים ומספקת לנו מים חמים.

כבר לפני יות7 מ-30 שנה, אם נדייק אז משנת 76 יצא חוק חדש למדינת ישראל המחייב את כולם להתקין דודי שמש. כמובן שלחוק הזה הייתה בעיה קטנה כמו מקומות שאינם יכולים פיזית להתקין, לכן ציינו שכל מי שלא יכול ואין מספיק מקום, פתור. כיום כל מבנה חדש מחשב כבר היכן יתקין דודי שמש וכבר לא רואים דבר אחר. כיום כבר כולם מקבלים דודי שמש!

2 המרכיבים העיקריים של דודי שמש הם קולטי שמש והמיכל. קולטי השמש מייצרים חשמל ע"י אנרגיה סולארית, ע"י זה הדודים מחממים את המים ומשאירים אותם תמיד חמים. במצב כזה פשוט לא מתבזבז חשמל, שהרי גם ככה בעולם מתקדם כזה יש לנו מספיק מוצרי חשמל והחשבונות חשמל רק גדלים

המיכל – דודי שמש הם בעלי מיכל שבעצם הוא מחזיק את המים בפנים, ישנם מיכלים בהמון גדלים, החל מ-80 ליטר שיספיק לזוג ועוד 200 ליטר שישמשו משפחה גדולה ומרובה. כל אחד יקבל ייעוץ לפני שהוא ירכוש דודי שמש, שם כבר יסופק לו מידע על הגודל שיתאים לו. אף אחד לא רוצה דודי שמש שלא יספיקו למשפחה שלו ויאלצו להמתין אחרי כל מקלחת.

בכלל כל מה שקשור אל דודי שמש אם עושים זאת בדרך הנכונה, אמור להיות פשוט מאוד. בחירת החברה הנכונה, בחירת ההתקנה הנכונה, רכישת דודי שמש בתקציב מתאים ועוד. חברה אחת יכולה לספק לכם מוצר טוב וגם התקנה, חברה אחרת תספק לכם משהו טוב פחות, יקר יותר והתקנה תאלצו למצוא לבד. דברים אלו הם בעצם מה שיכריע אם עשינו רכישת דודי שמש חכמה או שבעצם עשינו דברים מהר מידי. לכן שאתם רוצים לרכוש דודי שמש עשו זאת בסבלנות, כל רכישה שהיא בעצם קשורה לנוחות שלכם, צריכה להיות מחושבת וסבלנית. כך גם שאתם רוכשים דודי שמש.
קטגוריות
ללא קטגוריה

תגובותסרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים