הצג גיליון RSS

vilonots

וילונות

דרג פוסט זה
על ידי בתאריך 14/07/2010 שעה 14:21 (317 צפיות)
וילונות.

הבית שלנו הוא המקום הכי אינטימי שלנו, כולנו אולי חולמים על בית עם נוף פתוח להרים ירוקים, אולי חופים יפים וכו'. ישנם כאלו שגם סיפקו לעצם את זה (ואז הם צריכים וילונות להצללה וליופי) אך רובנו בעצם גרים בבתים שמכל עבר יכולים לראות אותנו. השמירה על הפרטיות שלנו היא דבר חשוב, וילונות זה המענה הטוב ביותר בסיטואציה כזאת. אם נסגור תריסים כל היום נרגיש בתוך מעורה חשוכה, חנוקים וחשוכים וזאת בדיוק הסיבה אשר וילונות יכולים לשמש לנו בין לבין.

אז בעידן שכזה שהבנייה הולכת לכיוון פרויקטים חדשים ויוקרתיים, הבניינים הופכים להיות צפופים, אין כמעט בית שלא דואג להתקין וילונות. 2 הסיבות העיקריות כמובן הם החסימה מפני השמש והשכנים, וכמובן איך אפשר שלא- העיצוב. בבחירת וילונות עיצוב הוא דבר לא פשוט.

לא תמיד העיצוב הוא מה שצריך לקבוע, פעמים רבות יכול להיות מצב שמדובר באיזו אופנה שתחלוף מהר מאוד והמחיר יהיה יקר פי 2 מהשווי האמיתי, דבר זה יש לקחת בחשבון שקונים וילונות, כמו כן יש לשים לב שבאמת יש את רמת החסימה הנדרשת. בתים שיש בהם תינוק למשל יאלצו לקחת וילונות (לאזורים מסוימים לפחות) אשר ידאגו לשמירת התינוק מהשמש. אם וילונות במצב זה יבחרו רק ע"י עיצוב ללא שום תשומת לב להצללה, יכולה להיות בעיה.

בכלל שהולכים להזמין וילונות, יש קודם כל למדוד את כל החלונות ולכתוב את זה, אך אחד לא רוצה להגיע הביתה כולו מאושר לאחר שהביא וילונות חדשים, לעלות על בגדי עבודה ולהתחיל לתלות וילונות, אז, רק אז הוא מבין שבעצם וילונות אלו לא מספיקים. כמו כן ישנם מצבים גרועים יותר שבזמן התקנת וילונות חשמליים מבינים שהמידה לא מתאימה. (זה נדיר, שולחים מישהו לעשות מדידות מטעם החברה עוד לפני ההתקנה).

בכלל תמיד יהיו את אלו שירצו משהו שאין לאחרים, בצדק! יש כאלו שהכיס מאפשר, הרצון והאהבה לעיצוב הבית שהם הוא משהו שונה, הם בדר"כ יזמינו וילונות בהזמנה אישית ויתאימו אותם לשאר הבית. וילונות אלו לא יראו בכול בית שני ולא יראו בכלל. אם תשאלו אותי יוזמה זו היא מבורכת למי שבאמת יכול להרשות לעצמו וילונות מסוג זה, שהרי וילונות כמו כל דבר אחר בבית, ככל שלא נראה אותם אצל אחרים ככה נהיה מיוחדים יותר.
קטגוריות
ללא קטגוריה

תגובותסרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים