הצג גיליון RSS

rihyon

ריהוט - רהיטים

דרג פוסט זה
על ידי בתאריך 20/07/2010 שעה 08:18 (347 צפיות)
ריהוט.

ריהוט תמיד היה חלק בלתי נפרד מהחיים שלנו, ניתן לומר שבית ללא ריהוט זה לא משהו שרואים. שוק הרהיטים בישראל הוא שוק ענק, חברות רבות בישראל מעצבות ריהוט ובעיקר המעצב הישראלי מרוויח. למי שלא יודע מדידי תקופה נערכת תחרות של עיצוב ריהוט, מדינת ישראל עם הטכנולוגיה המתקדמת והראש העיצובי מבצעת תחרויות נושאות פרסים וההכרה שמקבל מעצב ריהוט שזוכה משפיעה גם על העסק שלו וגם אין כמו לקבל את היוקרה והכבוד שבדבר מבחינת אנשים מהתחום.

עובדה זו יחד עם עוד רבות גורמות לישראל לייצא ריהוט להמון מקומות בעולם, כמובן שבישראל ישנו גם ריהוט מיובא כמו מקומות מאיטליה, ריהוט זה הוא ריהוט שיכול להיות מאוד יוקרתי ואיכותי, הכול מחומרים איכותיים ומחזיר לאורך זמן בעיצוב נפלא. לכל אלו שלא יכולים לעמוד במוצרי ריהוט מסוג זה, ללא ספק השוק הישראלי יכול להספיק. המוצר הישראלי גם יפה, גם נוח וגם לא יקר כמו ריהוט איטלקי למשל.

כמובן שלכל ריהוט יש את האיכות שלו, אפילו ניתן למצוא "חיקוי" של ריהוט יוקרתי מסוים, חיקוי זה יכול להגיע גם מהשטחים, שם משתמשים בבדים וחומרים זולים, דמוי עור זול וכו', ריהוט כזה יהיה זול מאוד ובעצם יראה יופי אך לא תמיד יחזיק לאורך זמן או שפשוט לא יהיה נוח לשבת עליו ולאחר תקופה תראו שקע גדול באמצע הספה.

זה נחמד לדעת מהיכן מגיע באמת ריהוט איכותי, אך כרגע זה לא הנושא, עוד אכתוב על זה רבות לגבי ארצות ייצור ובכלל כל נושא יבאו ריהוט. אם כבר הגעתי לזה אז בכלל אספר על מה שעתיד להיות כאן, בגדול אני מעוניין לכתוב כל מה שניתן לדעת על ריהוט, לכתוב גם על הדרכים הנוחות לרכישה, על הכדאיות של דברים, הבדלים בין דבר לדבר וכו', לא משימה פשוטה אך גם לא רודפים אחריי. כמו כן כאן לא יימכר שום ריהוט כמובן, זהו לא אתר למכירת רהיטים, זה בלוג לעזרה לכל המעוניין לרכוש ריהוט.

כולי תקווה שיצא מזה משהו, עוד יותר תקווה שאעזור למי שרוצה ריהוט. אם יש שאלות על פוסט מסוים כמובן שאתם יותר ממוזמנים לשאול, אני תמיד אשמח לענות על ריהוט גם אם זה לא יקרה אחרי דקה. בגדול אני חושב שזהו כרגע, אני אולי לא גדול בלכתוב פתיח לבלוג ריהוט, אך בטח קצת מבין בכל מה שקשור לתחום זה. נתראה בקרוב בבלוג ריהוט.
קטגוריות
ללא קטגוריה

תגובותסרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים