הצג גיליון RSS

winedr

יינות - יין

דרג פוסט זה
על ידי בתאריך 21/07/2010 שעה 10:57 (323 צפיות)
יינות – בירות.

משקאות אלכוהולים נמצאים בכול אירוע משמח. ניתן להגיד שכל אחד ומה שהוא אוהב, חלק אוהבים יינות, חלק אוהבים בירות, חלק וודקה, וויסקי ועוד. כל אחד והמשקה המועדף שלו. אפשר להגיד שאירוע ללא אלכוהול הוא בעצם לא אירוע, ניתן לומר זאת גם על מסיבה או כל בילוי של במועדון. ישנם גם אנשים שכמובן לא שותים יינות, בירות או כל משקה שקשור אל אלכוהול.

גם בקידוש שלנו למשל, יש יין, לרוב יינות אלו יהיה ללא אלכוהול וזה ואלו מוגדרים יינות לקידוש, הם יותר כמו מיץ ענבים. בחודש החולף בו היה לנו מונדיאל שלם, אני אישית יותר שתיתי בירות מיינות, האווירה המחייבת את החברים לפתוח בקבוקי בירות עשתה את שלה, גם בפאבים ראינו אנשים יושבים עם בירות ורואים משחקי כדורגל. אם אנחנו היינו ככה אז מה בעצם קרה עם האנגלים? שהרי הם חובבי בירות ידועים...

אז הבלוג הזה הוא בלוג שידבר קצת על משקאות אלכוהולים, משקאות חריפים אם תרצו, משקאות או איך שלא תקראו לזה. כל אחד מתייג את שלו, למשל על בירות או יינות קצת קשה להגיד משקה חריף לאחד ששותה וויסקי משובח, אך ללא ספק כמה בקבוקי בירה והאלכוהול מורגש יופי בגוף, גם כמה כוסות יין יעשו את העבודה.

בכלל כל הידע שלי על משקאות חריפים מגיע מהעבודה שלי, שם אני עובד בחנות שמוכרת כל משקה אפשרי. אני מדבר על ליקרים, וויסקי, יינות, בירות, וודקה, שמפניות למיניהם ובקיצור כל מה שרק ניתן לקנות. אם בעבר הייתי שם רוב היום, המצב כרגע קצת שונה, היום אני עומד לסיים את התואר שלי, כמו שאתם יודעים המבחנים של שנה זו כבר מסתיימים ויהיה לי קצת יותר זמן לכתוב על משקאות חריפים. בסוף השנה הבאה כבר אהיה עם התואר ביד, ואז גם יהיה ניתן לחגוג עם בירות או יינות כמו שאני אוהב.

אקצר ואומר שלי נותר להתחיל ולכתוב, לכם להתחיל וללגום. אל תשכחו, יינות וגם בירות מתאימים כמעט לכל אווירה שנרצה! ביי בינתיים.

עודכן ב: 21/07/2010 בשעה 10:58 על ידי winedr

קטגוריות
ללא קטגוריה

תגובותסרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים