הצג גיליון RSS

מוטיבננה1

בחירה של רופא שיניים טוב

דרג פוסט זה
בדרך כלל אנחנו בוחרים את הרופאים שלנו קודם כל על פי המיקום הגיאוגרפי. אלא אם מדובר ברופא מומחה בתחום מאוד מסוים שקיבלנו עליו המלצה, נעדיף ללכת על מה שנוח וקרוב, ובאמת אין סיבה שלא.
בגלל שכל ביקור אצל רופא שיניים נראה מפחיד ומאיים, מהי הדרך הטובה ביותר למצוא רופא שיניים, כזה שיהיה לנו נעים ללכת אליו? קודם כל צריך למצוא רשימה של רופאי שינייםבאזור המגורים שלכם, את זה תוכלו לקבל מקופת החולים בה אתם רשומים.
לאחר מכן תנסו לברר דרך חברים, משפחה או בעבודה על אנשים שהיו אצל רופא שיניים והם ממליצים עליו. בדרך כלל תוכלו למצוא מישהו שגר באזור שלכם וימליץ לכם על רופא. במקרה ולא הצלחתם למצוא המלצה תנסו לחפש באינטרנט ולמצוא המלצה על רופאי שיניים באזור מגוריכם.
אם אתם ממש רציניים וחרוצים, ומאוד חשוב לכם הטיפול והיחס שתקבלו, אתם יכולים לבדוק את האופציה של רופאי שיניים פרטיים. ואז אתם יכולים ללכת למספר מרפאות ולהתרשם בעצמכם מהמקום והיחס. חשוב לזכור שטיפולים אצל רופאי שיניים פרטיים עולים הרבה יותר כסף מאלו שמטפלים במסגרת שירותי הבריאות.
אני הייתי אצל רופא שיניים לפני שבועיים והגעתי אליו ממש במקרה. בגלל שעברתי לא מזמן לתל אביב נאלצתי להחליף את רופא השיניים שטיפל בי לפני כן. אז ניסיתי לשאול ולברר, חיפשתי המלצות באינטרנט, ולא הצלחתי למצוא כלום. אז בסוף התקשרתי למרפאת שיניים הכי קרובה לבית שלי, וביקשתי לקבוע תור אצל רופא שיניים. קבעו לי אצל הרופא שיניים שהיה לו מקום בתאריך הכי קרוב. בכלל לא הכרתי אותו, ולא הצלחתי למצוא עליו חומר באינטרנט. הגעתי למרפאת שיניים ונכנסתי אליו לטיפול והוא היה מקסים! גם נחמד, גם מסביר, גם סבלני. ממש נחמד!
אז כנראה שצריך גם מזל כשבוחרים רופא שיניים.
קטגוריות
ללא קטגוריה

תגובותסרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים