הצג גיליון RSS

ליאתיק1

קייטרינג לאירועים

דרג פוסט זה
אני מתה על אוכל. אני אוהבת לראות תוכניות בישול, אוהבת לבשל, אוהבת לאכול, אוהבת לסדר אוכל- הכל. מתה על זה. במשך מספר שנים אפילו עבדתי במטבח, וגם עשיתי סטאז' בקונדיטוריה.
בעיקר אני אוהבת להכין תבשילים או ממרחים חדשים ותמיד אני מחפשת באינטרנט כל מיני מתכונים ומכינה אותם. זה פשוט כיף. בגלל זה לקראת החתונה שלי אחד הנושאים הכי מורכבים היה איזה קייטרינג להזמין.
הדילמה הייתה בעיקר אם להזמין קייטרינג בשרי או חלבי. רוב האנשים כמובן מעדיפים את הקייטרינג הבשרי, ואפילו יצא לי לשמוע תגובות של אנשים שקייטרינג חלבי זה זול ועלוב. קייטרינג בשרי בעדות מסוימות הוא חובה, ומעיד על האמצעים של הורי הכלה והחתן, וזה עניין של כבוד, ולא יעלה על הדעת להגיש קייטרינג חלבי.
אני לא מהעדה הזאת, וגם לא בן זוגי, לכן הרשנו עצמנו להתלבט. לא שלבן זוגי היו התלבטויות לגבי סוג הקייטרינג אותו הוא מעדיף. הוא חובב בשר מושבע ולא יכול לדמיין חתונה בלי בשר. אני אישית גם מתה על בשר, אבל בגלל שצריך להזמין קייטרינג כשר לחתונה בארץ, אני חושבת שכדאי לעשות את השיקול של לקחת קייטרינג חלבי, ושהקינוחים לא יהיו פרווה. יש המון מה להציע אם לוקחים קייטרינג חלבי. יש דגים, פסטות, קישים ועוד המון דברים. אני בעצמי הייתי במספר חתונות שהיה בהן קייטרינג חלבי שהיה מוצלח מאוד, והרבה יותר טוב מחלק מהאירועים בהם היה קייטרינג בשרי.
כמובן שהכל עניין של איזה שירותי קייטרינג מזמינים, כי יש חברות קייטרינג מצוינות שעושות גם קייטרינג בשרי וגם קייטרינג חלבי מעולים, ברמה גבוהה מאוד.
אז כנראה שאני אמשיך להתלבט, יש לי עוד כמה חודשים לחשוב על זה. מה שבטוח, אם אני אחליט על קייטרינג חלבי או בשרי, אני אקח קייטרינג ברמה, שמשקיע במוצרים איכותיים, ובמנות שמסביב, וכמובן גם בעיצוב שלהן.

תגובותסרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים