הצג גיליון RSS

ליאתיק1

שימוש בזכוכית מחוסמת למקלחונים

דרג פוסט זה
לפני כמה שנים כשבנינו את הבית שלנו מאוד התלבטנו אם לשים אמבטיה או להסתפק במקלחון. מקלחונים מאוד טובים בגלל שהם לא תופסים כמעט מקום, אבל אמבטיות הופכות להיות שימושיות ברגע שיש ילדים. בסוף שמנו בשתי המקלחות מקלחונים, ובחדר הרחצה הגדול יותר גם אמבטיה.
לפני כמה חודשים חבר שלי היה חולה, והיה לו חום מאוד גבוה. הוא קם באמצע הלילה והלך למקלחת (הוא לא ממש זוכר למה). הוא ככה"נ התעלף והדבר הבא שהוא זוכר זה שהוא מתעורר בתוך ערמה של זכוכית. למרבה המזל מקלחונים עשויים זכוכית מחוסמת וזאת בדיוק הסיבה לכך. זכוכית מחוסמת היא זכוכית חזקה מאוד שכאשר נשברת, מתרסקת לאלפי חלקי זכוכית קטנים. זו גם סוג הזכוכית ממנה עשויות שמשות רכבים.
תארו לעצמכם שמקלחונים או שמשות לא היו עשויים זכוכית מחוסמת, ובמקרה של תאונה הזכוכית לא הייתה נשברת במלואה והיו נשארות חתיכות זכוכית גדולות שעדיין מחוברות. כנראה שכל מי שהיה עף לכיוון השמשה היה נחתך למוות. אני משערת שגם הסיפור של החבר שלי היה נגמר אחרת אם זו לא הייתה זכוכית מחוסמת, ובקלות הוא היה יכול למצוא את עצמו עם חתכים רבים. למרבה המזל, הוא יצא ללא פגע.
חשוב להבין שמקלחונים העשויים זכוכית מחוסמת קשה מאוד לשבור, והם נשברים רק במקרים של מכה חזקה מאוד כך שזה בטיחותי לחלוטין לשימוש במקלחת. אם אתם רוצים ליצור יותר מרחב בחדר הרחצה שימוש במקלחונים הוא אידיאלי ונראה טוב. ישנן מספר חברות אשר מתמחות בייצור והתקנה של מלקחונים וכדאי להתייעץ איתם לגבי סוג המקלחון שיתאים למקלחת שלכם.

תגובותסרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים