הצג גיליון RSS

shamza

דודי שמש סיאמיים

דרג פוסט זה
על ידי בתאריך 22/08/2010 שעה 08:52 (584 צפיות)
קולטי שמש, דודי שמש – תאומים סיאמיים

כמו כפפה שזקוקה לידיים, כמו מסך שזקוק לכונן שלו, כמו רכב שזקוק למנוע שלו, כך גם דודי שמש שזקוקים לקולטי שמש.

אומרים שהם תאומים סיאמיים אבל אני לא חושב. אני חושב שהם פשוט אחים שחייבים אחד את השני כדיי להמשיך ולעזור לנו. הריי דודי שמש עוזרים לנו כל כך. כמעט בכל זמן שאנו נרצה הם יספקו לנו מים חמים. כמובן שדודי שמש תלויים בשמש אבל בישראל אין לנו את הבעיה הזו של חוסר שמש.

הריי אנו חמים באקלים קיצי. כמעט בכל ימות השנה כולל בחורף אנו נהנים משמש יוקדת, לפעמים נהנים פחות אבל אקלים זה מבטיח שנהנה ממים חמים בעזרת דודי שמש.

קולטי שמש, דודי שמש – אלו הם ביטויים המפרידים בין ירוק לזיהום אוויר. הריי ישנם כלי בית רבים הדורשים אנרגיה רבה. לכן, כשמזג האוויר חם פעמים רבות חברת החשמל ממליצה לתושבי ישראל לא להפעיל את מכשירי החשמל המבזבזים. לקטגוריה זו נכנסים דודי חשמל, קומקומים חשמליים ועוד. לכן, אנו רואים שדודי חשמל הם אחד ממכשירי החשמל המבזבזים לנו יותר כסף מחשבון החשמל.

לכן, השאיפה שלנו הינה כמובן לנסות ולחסוך. גם בעלויות שלנו וגם בזיהום סביבתנו. לכן, אנו זקוקים לעשות כל מה שביכולתנו כדיי לעזור. הפתרון הראשון צריך להיות החלפת דודי שמש. זרקו את דודי החשמל הישנים שלכם, אל תחכו. עברו עוד היום לאלטרנטיבה הטובה ביותר.

עברו ל- דודי שמש.
קטגוריות
ללא קטגוריה

תגובותסרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים