הצג גיליון RSS

shamza

פרגולות

דרג פוסט זה
על ידי בתאריך 29/07/2010 שעה 14:23 (640 צפיות)
פרגולות אלומיניום
שלום לכולכם, שמי דנה ואני בת 34 וגרה ברמת השרון. אני ובעלי עברנו לכאן לפני כשנה. אנו מתגוררים בבית פרטי, קטן וחמוד....הבית הזה הוא החלום שלי מאז שאני זוכרת את עצמי. לכן, כשגדלתי תמיד שאפתי לבית עם גינה מטופחת.
אבל כשרכשנו בית עם גינה, גיליתי שזה לא מספיק! גיליתי שחסר לי משהו בבית. המשהו הזה הוא כמובן פרגולה. עכשיו אתם בטח שואלים את עצמיכם למה דווקא פרגולה? אז התשובה לשאלה זו מתחלקת לשניים. מצד אחד, אני חולה על חורף. אין דבר שאני אוהבת יותר מאשר לצאת לגינה ולהעביר שם כמה שעות.
אבל מצד שני, אני מרגישה שממזג האוויר רק הולך ומתחמם. לכן, מאוד קשה לי ליהנות מהאוויר הצלול מחוץ לביתי. בדיוק בשביל זה פרגולה היתה הפתרון המושלם. היא עוזרת לי ליהנות שעות מחוץ לבית, בלי שאצטרך לחשוש שאשרף מהשמש הקופחת ועדיין ליהנות מכל שנייה מחוץ לביתי.
אני ובעלי החלטנו לשים פרגולה בחצר ביתנו. השלב הראשון היה כמובן לבדוק איזה פרגולה היא המתאימה ביותר לחצר. לאחר בירורים רבים (ובאמת הם היו רבים), החלטנו ללכת או על פרגולת עץ או על פרגולות אלומיניום.
ניסינו לבדוק מה עדיף לנו. היתרונות של פרגולות עץ כמובן, זה האותנטיות שלהן. אבל הבנתי שלפרגולות עץ יש שחיקה ותחזוקה רבה. לכן, לבסוף החלטנו ללכת על פרגולות אלומיניום.
פרגולות אלומיניום בעלות יתרונות רבים. למשל עמידות בכל תנאי האקלים, במיוחד באקלים הישראלי, כמו כן, יתרון נוסף שיש לפרגולות אלומיניום הינו כמובן – ירוק. פרגולות אלומיניום מתוכננות ובנויות בבניה קלה. בניה זו גם ירוקה לסביבה וגם הפרגולה תישמר לאורך שנים ולא תקבל בלאי.
http://printa.co.il/בנייה-עיצוב-הבית...07-29-11-18-17 פרגולות אלומיניום -
קטגוריות
ללא קטגוריה

תגובותסרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים