הצג גיליון RSS

simbad

חימום תת רצפתי לחורף חמים ונעים

דרג פוסט זה
על ידי בתאריך 25/08/2010 שעה 17:28 (487 צפיות)
חימום תת רצפתי – בררר! איזה קור הולך להיות פה החורף. איך אני יודע? ובכן הקיץ היה קטלני ביותר ממש פרומו לאחד חלקי מיליארד מחומו של גיהנום כנראה ולכן יש בהחלט סיכוי שגם החורף יהיה קיצוני. אז החורף בא שלוש ארבע אז תגיד תודה והגיע הזמן להכין את הבית לחורף.
אחד מקולטני הקור הראשיים בבית שלנו היא הרצפה. הרצפה בחורף פשוט קפואה ובעיקר יעידו ויחזקו את דברי תושבי ההרים, השומרון וירושלים למשל.

אז איך מתגברים על הקור הזה שמחלחל לו מן הרגליים וכלפי מעלה וחלילה יכול לגרום גם לרמטיזם למשל? חימום תת רצפתי הוא הפתרון! יש הקוראים לו חימום תת רצפתי, אך למעשה מדובר באותה גברת בשינוי אדרת לגמרי.
איך זה עובד? ובכן מדובר על מערכת חימום מים בגז על פי רוב. מתחת למרצפות הבית או המקלחת מותקנת לה מבעוד מועד תשתית מסודרת היטב של צינורות אשר בהם מוזרמים מים חמים. המים החמים אשר מוזרמים מן הרצפה גורמים לחימום משמעותי ואף מאפשרים לך ללכת יחף בבית כשבחוץ יכול להיות ממש קר. זאת ועוד, חימום הריצפה מביא לחימום הטמפרטורה בכלל הבית שכן גם האוויר מתחמם כתוצאה מכך.
אז במקום "לקרוע" את חשבון החשמל שלכם עקב פתרונות חימום קצרי טווח וזוללי חשמל כמו מזגן למשל. כדאי שתחשבו לטווח ארוך ותרשתו את ביתכם ברשת מערכות של חימום תת רצפתי איכותי. חימום רצפתי יוצר אווירה נעימה וחמימה בבית המתמשכת לאורך זמן רב. כמו כן ראוי לציין כי החימום התת רצפתי כשמו כן הוא סמוי מתחת לרצפות הבית ואינו מהווה מכשול פיזי או אסתטי.
את הטמפרטורה ניתן לווסת ללא בעייה ולמשעה מדובר בפתרון חימום כולל לבית אשר ישאיר אותך חם לאורך זמן בלילות החורף הקרירים.
קטגוריות
ללא קטגוריה


סרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים