הצג גיליון RSS

soragmagen

סורגים בבית חדש

דרג פוסט זה
אם גם אתם עברתם אל בית חדש בקיץ האחרון (הנוכחי) בוודאי נתקלתם בדילמה האם להתקין או לא להתקין סורגים בחלונות הבית.
אנשים רבים משתשעים ברעיון להתקין סורגים לחלונות בביתם החדש אך מהר מאוד זונחים את הרעיון כיוון ש"יש עוד כל כך הרבה דברים אחרים לעשות בבית החדש".
זוהי טעות נפוצה אשר מתרחשת גם בבתים פרטיים וגם בדירות שונות בבניינים שונים. אי התקנה של סורגים יכולה לגרום לפריצות ולגניבת ציוד יקר ערך מהבית החדש, או חמור מכך , היא עשויה לגרום לנפילה של ילד וגם מבוגרים מחלון הבניין.
סורגים לחלונות המותקנים בבית פרטי, צמוד קרקע יכולים למנוע את הפריצה הבאה אל ביתכם. אם התקנתם סורגים בחלון ביתכם אתם מסוגלים לייצר הרתעה רבה עבור פורץ. חישבו על פורץ שמגיע אל יישוב כלשהו, או שכונה שקטה עם בתים פרטיים. על חלונות של בית אחד הוא רואה סורגים ועל הבית השני לא מותקנים סורגים לחלונות. לאיזו דירה יותר פשוט לפרוץ לדעתכם? לזאת שאין בה סורגים או לזאת שמותקנים בחלונותיה סורגים? התשובה היא ברורה, ולכן על מנת ליצור את אותה הרתעה חשובה מאוד התקנה של סורגים.
אולם, מעבר לעניין ההרתעה אשר בהתקנת סורגים, חשוב גם לשמור על בטיחות ולשם כך בדיוק הומצאו סורגים לחלונות. ישנם סורגים לחלונות המיועדים לשמור על ילדים קטנים וגם יותר גדולים מנפילה מגובה רב. דירה של משפחה בבניין גבוה חייבת שיהיו מותקנים בה סורגים לחלונות. ללא סורגים-נשקפת סכנה של ממש לילדים הקטנים לנפילה מהחלון. נפילת ילדים מחלון הבניין אינה עניין של מה בכך, והיא אירוע שלצערנו קורה לעתים יותר מדי קרובות. יחד עם זאת, במידה ומתקינים סורגים לחלונות המתאימים בדיוק למטרה זו, מפחיתים את הסיכוי שהילד יפול מחלון הבית. סורגים לחלונות שמטרתם למנוע נפילה של ילדים צריכים להיות צפופים יותר מסורגים רגילים. כמו כן הם חייבים להיות חזקים יותר מאשר סורגים רגילים כדי לשאת את משקלו של הילד ולא להתעקם או להישבר וכתוצאה מכך לגרום לנפילה.
בכל מקרה, חישבו שוב האם לדחות את התקנתם של סורגים בביתכם.


סרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים