הצג גיליון RSS

soragmagen

שערים לשנה חדשה

דרג פוסט זה
השנה החדשה מזמינה אותנו להרהר בכל מה שעבר עלינו השנה. אירועים משמחים יותר ומשמחים פחות וניתן לומר שאנחנו פותחים מעין שערים אל השנה החדשה. שערים הם הדרך שלנו מצד אחד לסגור ולהימנע ממגע עם החוץ, אך בהקשר לשנה החדשה או בהקשר לבנייה של בית חדש, שערים הם חלק בלתי נפרד מהאופן שבו ניתן להיפתח אל דברים חדשים ואפשרויות חדשות.
אם נפתח שערים אל שנה חדשה ואפשרויות חדשות, ייתכן ותהייה לנו שנה נפלאה. אם נסגור שערים אלו –ייתכן ולא נוכל ליהנות מכל מה שהשנה הזו מציעה לנו.
שערים המותקנים בכניסה לבית הם דבר נפלא כשלעצמו. שערים יכולים להגן עלינו מפני פורצים אפשריים, מפני מסתננים ועוד. שערים יכולים ליצור חיץ יפה בין הבית לבין העולם שבחוץ ולייצר את ההפרדה אשר לה אנו כה זקוקים לפעמים. ויש גם שערים בכניסה למקומות בילוי כמו מסעדות או גני אירועים. שערים אלו מטרתם גם למנוע מאנשים זרים ולא רצויים להיכנס אל מתחם האירוע.
בין אם מדובר על שערים בכניסה לבית פרטי או שערים בכניסה לבית משותף או סתם שערים בכניסה לחניון, חשוב שהם יהיו חזקים דיים כדי לעמוד בפני כל אדם דורש רעה.
אם ניתן לעצמנו לא לחוש כאילו שערים מקיפים את הכניסה אל ליבנו, אולי תהייה לנו שנה מועטת שערים שכאלו אך מרובה בפתיחות, הבנה ובעיקר הנאה.
תגיות: שערים
קטגוריות
ללא קטגוריה


סרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים