הצג גיליון RSS

zico16

חברות הובלות

דרג פוסט זה
על ידי בתאריך 13/09/2010 שעה 13:57 (434 צפיות)
הובלות זהו שירות שכולנו זקוקים לו מעת לעת. כיום מקובל להחליף דירות ומשרדים כל הזמן, וכל החלפה כזו מצריכה פנייה לחברת הובלות. יתרה מזאת, כדי להזדקק לחברת הובלות, אתם לא צריכים לעבור דירה, מספיק שתרצו להעביר מקרר מהדירה של החברים שלכם שעוזבים לחו"ל. כשאתם מחפשים חברת הובלות, אתם מגלים אינסוף נותני שירות בתחום, החל מתחנות מוניות ועד לחברות הובלה גדולות, המציעות הובלות מורכבות, כולל הובלות מנוף.
ובכן, התחרות הקשה בתחום מצביעה רק על דבר אחד, מבין כל המובילים יש חברות הובלות רציניות ויש גם מובילים לא מקצועיים, שעלולים להסב לכם נזקים כלכליים. אז על מה צריך להסתכל כשבוחרים חברת הובלות?
בבחירת חברת הובלות, הדרך הכי טובה לא ליפול היא לקבל המלצה של חברים. עבודה לא מקצועית בתחום ההובלות ניתן לראות מיידית. כך למשל, אם מגיע רכב פרטי עם נגרר כדי להעביר דירת 4 חדרים שגרים בה 4 אנשים, כנראה שמדובר באיש מקצוע בעייתי.
במידה ואין המלצה טובה מחברים על חברת הובלות איכותית במיוחד, אז צריך לעשות מחקר עצמאי. תתחילו בלחפש חברות הובלה ותיקות, משום שאם הן מצליחות לשרוד בשוק התחרותי הזה מעבר לעשר שנים, זה אומר שהם מספקים שירות מעולה. שימו לב שהחברה לא החליפה את שמה, החלפת שם מצביעה בדרך כלל על כך שהשירות לא היה טוב, והחברה שרפה את שמה. חברת הובלות טובה שנהנית ממוניטין על רמה, נשארת עם שמה המקורי, כי המוניטין הוא המקור העיקרי ללקוחות.
הרצת מספר הטלפון של החברה יכולה לגלות פרטים רבים וחשובים. כך למשל, אם החברה החליפה את השם בעבר, אתם תראו את זה. אם ישנן תלונות מלקוחות אחרים על שירות לא טוב, אתם תעלו על זה מהר יותר באמצעות הזנת הטלפון. אלו הן רק דוגמאות לתוצאות הבדיקה הפשוטה הזו.
ציוד החברה חשוב לא פחות מאשר הוותק והמוניטין שלה. ישנן חברות הובלות קטנות שיש להן רק משאית אחת ושני סבלים. נתונים אלו יספיקו אולי להעברת דירה קטנה, אך בהחלט לא להעברת משרד גדול או אפילו בית משפחה בעל 6 חדרים או יותר. יש לבדוק האם נותן השירות מסוגל לספק את צרכי ההובלה שלכם, וכדאי לבחון זאת כבר בשיחה הראשונה.
שירותים חדשים יחסית בתחום ההובלות הם הובלות מנוף. שירותים אלו מצריכים מכשור מתוחכם ויקר יותר, ולא כל חברת הובלות מחזיקה בו. הובלות מנוף מתבצעות בצורה מהירה ויעילה יותר, הקירות והחפצים לא נשרטים ואין צורך לעלות ולרדת במדרגות או במעלית. שירות זה הוא ללא ספק "הדור הבא" בתחום ההובלות.
שימו לב שחשוב לפנות לחברת הובלות מקצועית בכל הובלה והובלה, גם אם מדובר בהובלות קטנות של פריט או שניים.

עודכן ב: 11/03/2014 בשעה 16:12 על ידי zico16

קטגוריות
ללא קטגוריה


סרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים