הצג גיליון RSS

zico16

אולם אירועים

דרג פוסט זה
על ידי בתאריך 13/09/2010 שעה 14:27 (434 צפיות)
גן אירועים זה הדבר החשוב והיקר ביותר בארגון חתונה. גן האירועים יקבע את תאריך הנישואין של הזוג, את איכות האוכל, את האווירה, את המשקאות ובעצם את האופי הכללי של האירוע. אם לקחתם גן אירועים טוב, יהיה לכם קשה להרוס את החתונה שלכם, אך אם גן האירועים לא מושקע במיוחד, אין הרבה מה לעשות כדי לשדרג את החתונה.
אם אתם מביאים צלם מדהים, הוא עדיין לא יוכל לצלם תמונות טובות של חופה שהצבע שלה מתקלף. תקליטן מוכשר, כמה טוב שלא יהיה, לא יחפה על אוכל שלא ניתן להכניס לפה.
כשאתם מגיעים לבחירת גן האירועים, תתאזרו בהרבה סבלנות, אל תסגרו מקום אם שניכם לא בטוחים שזה גן האירועים ששניכם רוצים. יש לזכור שהחתונה היא של שניכם ולכן לחץ של אחד מבני הזוג על אולם אירועים מסוים זה דבר לא בריא.
כשאתם בוחרים את גן האירועים שלכם שימו לב למחיר. המחיר שתשלמו באולם אירועים מורכב מ-3 מרכיבים עיקריים: מחיר מנה, מחיר הגברה ותאורה ומחיר עיצוב האולם. לפעמים מחיר המנה נראה מאוד זול, אך אם תוסיפו לכך את מחיר ההגברה והתאורה, תגלו שבעצם מחיר המנה לא כל כך זול. זה אחד הטריקים של גני אירועים להסוות את המחיר הגבוה שהוא גובה על המנות. מחיר העיצוב נתון לשיקול של הזוג, ולכן לא נכלל בחישוב ההוצאות על גן האירועים ביום סגירת החוזה. יחד עם זאת, חשוב לשים לב מה נותנים לכם בעיצוב הבסיסי, כי לפעמים העיצוב הבסיסי שגן האירועים מציע פותר אתכם מהצורך להוסיף עוד כסף על עיצוב, וזה עוד חיסכון נחמד של כמה אלפי שקלים.
מעבר לכל, שימו לב ליחס שאתם מקבלים בגן אירועים. האם האיש שיושב מולכם מוכן לוותר לכם במקומות שחשובים לכם. לא, אין הכוונה כאן לכסף אלא למתן שירות, כלומר האם המקום מוכן להיענות לבקשות מיוחדות שלכם. תנסו לבחון זאת לפני שאתם סוגרים את החוזה. אם נוח לכם לעבוד עם האיש שיושב מולכם, זה פלוס ממשמעותי ביותר לעשות אירוע באותו מקום. אם אין לכם קליק עם איש הקשר שלכם, לא כדאי להיכנס לזה.
בדרך כלל כולנו מתארחים בחתונות, חתונה בטבע, חתונה בגני אירועים וחתונה באולם אירועים, מחלקן אנחנו נהנים ומחלקן לא. לא כדאי להסתמך על הניסיון שלכם כאורחים בבחירת מקום לחתונה, או לפחות לא רק על ניסיון זה. החוויה של אורחים באירוע והחוויה של המארחים שונה לגמרי. אם נהניתם מאוד מהחתונה כאורחים, זה עוד לא אומר שהאולם אירועים היה בסדר גם עם בני הזוג. אם נהניתם בחתונה כלשהי, תדברו עם המארחים שלכם ותשאלו אותם האם הם קיבלו יחס הוגן בגן האירועים. אם הם יגידו שהכול עבד טוב, אתם יכולים ללכת על גן האירועים הזה. בצורה זו תהיו בטוחים שגם האורחים שלכם וגם אתם כמארחים תקבלו את היחס הטוב ביותר שאפשר לקבל.

חיפוש אחר גן אירועים אינו קל, אך הכרחי להצלחת האירוע.

עודכן ב: 18/12/2012 בשעה 19:25 על ידי zico16

קטגוריות
ללא קטגוריה


סרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים