הצג גיליון RSS

zico16

מוסך מאזדה מורשה

דרג פוסט זה
על ידי בתאריך 14/09/2010 שעה 17:37 (495 צפיות)
בתחילת חודש אוגוסט פורסמה באמצעי התקשורת ידיעה הקוראת לבעלי מאזדה 3 עם מנוע 2,000 סמ"ק ומאזדה 5 משנות ייצור 2007 – 2009 להביא את רכביהם למוסך מאזדה לתיקון תקלה בהגה הכוח החשמלי. התקלה הנוכחית גורמת לחשש שקורוזיה במערכת הגה הכוח החשמלי עלולה לגרום להקשחת ההגה. לא מדובר בתקלה שמהווה סיכון בטיחותי, ולכן התיקונים יבוצעו אחרי החגים. מקרה זה מדגים את אחד היתרונות הגדולים של מוסך יבואן מורשה על פני מוסכים פרטיים אחרים.
כאשר אתם מביאים את רכביכם למוסך יבואן מורשה, במקרה הנדון מוסך מאזדה, אתם יכולים להיות סמוכים ובטוחים שהרכב שלכם נמצא בידיים הטובות ביותר. מוסך מאזדה הוא הכתובת היחידה לכל תקלה או בעיה בייצור ברכב שלכם. במקרה הנדון, מוסך מאזדה יבצע עבורכם את התיקונים הנדרשים בהגה הכוח ללא כל תשלום, מכיוון שמדובר בתקלה בייצור רכבי מאזדה. כל מוסך מאזדה מורשה בארץ ובעולם מקבל על כך פיצוי מחברת מאזדה, ולכן הוא יכול לבצע את הטיפול ברכבכם ללא כל תשלום.
כאשר אתם מביאים את רכבכם למוסך מאזדה, אתם יכולים להיות בטוחים שרכבכם עובר את הטיפול הטוב ביותר בהתאם להוראות היצרן. בניגוד למוסכים פרטיים (שאמנם פועלים ברישיון ונמצאים תחת פיקוח משרד התחבורה), מוסך מאזדה מחויב לרכוש מחברת מאזדה את כל הידע התיאורטי והמעשי הנחוץ לטיפול ברכבי מאזדה מכל הדגמים, החל בטיפולי חשמל רכב וכלה בטיפולי פחחות וצבע. בנוסף, מוסך מאזדה מחויב לשלוח את כל עובדיו להכשרות ולהשתלמויות תקופתיות מטעם חברת מאזדה, כך שיתעדכנו בכל הדגמים החדשים ובכל שיטות הטיפול והתיקון המתקדמות לרכביהם. ומעל לכל, מוסך מאזדה עושה שימוש אך ורק בחלפים מקוריים. כך אתם יכולים להיות בטוחים שלרכבכם הוכנסו חלפים תקינים, בעלי תו תקן, ולא חלפים שזהות היצרן שלהם עמומה.
כל אלו אמנם מייקרים את עלות הטיפול במוסך מאזדה, אך הם גם מבטיחים שתקבלו את הטיפול הטוב ביותר ושתעלו על הכביש עם רכב בטיחותי שלא יסכן אתכם. לכן אם ברשותכם רכב מאזדה, הדבר הטוב ביותר שתוכלו לעשות למענו ולמענכם הוא הבאתו למוסך מאזדה בכל תקלה או טיפול.
המחירים היקרים שגובים מוסכי יבואן כגון מוסך מאזדה, גורמים ללא מעט אנשים להעדיף מוסך פרטי או אפילו מוסך פיראטי, שם המחירים הם זולים באופן משמעותי. מוסך פרטי פועל ברישיון וגם מפוקח על-ידי משרד התחבורה. לא תמיד נעשה בו שימוש בחלפים מקוריים, ולכן עלויות הטיפול זולות יותר. אולם אין כל בעיה בטיחותית עם חלפים לא מקוריים, ולכן ישנם טיפולים שאותם כדאי לבצע במוסך פרטי ולא במוסך מאזדה, כמו למשל טיפולי פחחות וצבע קלים. כשמדובר בטיפולים מורכבים יותר, כמו טיפולי חשמל רכב, עדיף להביא את הרכב למוסך מאזדה, המצויד בחלפים המקוריים ובידע הדרוש לביצוע הטיפול בהתאם להוראות היצרן.
חשוב לציין שמוסך פיראטי יכול לעלות לכם ביוקר בטווח הרחוק. מכיוון שמוסכים פיראטיים אינם נמצאים תחת פיקוח של משרד התחבורה, לא אחת נעשה בהם שימוש בחלקי חילוף גנובים או כאלו שנלקחו ממכוניות שעברו תאונת דרכים, וצוות המוסך לא עבר את ההכשרה המתאימה. עלות הטיפול היא אמנם זולה, אך מדובר בסיכון בטיחותי שלא כדאי לאף אחד לקחת.

עודכן ב: 18/12/2012 בשעה 19:24 על ידי zico16

קטגוריות
ללא קטגוריה


סרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים