הצג גיליון RSS

zico16

איטום גגות טוב

דרג פוסט זה
על ידי בתאריך 14/09/2010 שעה 18:15 (495 צפיות)
הקיץ מגיע לסיומו וזה בדיוק הזמן לבצע איטום גגות. לפני שיגיע הגשם הראשון ולפני שיתחילו הנזילות והרטיבויות בתקרת הבית, חשוב למהר ולבצע איטום גגות שיבטיח לנו חורף יבש לחלוטין. במאמר הבא תמצאו את כל המידע שחשוב לדעת כדי להבטיח שהגג שלכם יהיה מוכן לחורף הבא.
החשיבות הרבה של איטום גגות
איטום גגות נועד ליצור שכבת בידוד על גג המבנה כדי למנוע את חדירתם של מי הגשמים לתקרה, וממנה לתוך ביתנו. גם אם אתם חושבים שהחורף הישראלי המועט בגשמים אינו סיבה מספקת כדי להשקיע באיטום גגות, דעו שדי ביום אחד של גשם כדי לגרום לנזק בגג שלא נאטם. איטום גגות חשוב עבור כל אחד, בין אם הוא מתגורר באזורים ברוכי גשמים ובין אם הוא מתגורר במקומות שחונים.
כל מי שהתגורר בעבר במבנים שלא עברו איטום גגות, בוודאי חווה על בשרו את כל הצרות שנלוות למצב בעייתי שכזה. ללא איטום גגות תיאלצו להעביר את ימי החורף הגשומים במרדף אחר טיפות מים שנוזלות מהתקרה, אותן תאגרו בדליים ובסירים. ללא איטום גגות תקרת הבית שלכם תהפוך במהרה לכעורה, הודות לכתמי רטיבות, עובש וטחב שעלולים להיווצר עליה. במשך הזמן גם הסיד והטיח עלולים להתקלף. כל אלו הם לא רק בעיות אסתטיות, אלא ליקויי בנייה של ממש, שגם מסכנים אתכם וגם מורידים את ערך הדירה שלכם. לכן חשוב להקפיד לבצע איטום גגות בכל מבנה.
אפשר לעשות איטום גגות בכל מיני שיטות. אפשר על ידי זיפות גגות או איטום על ידי יריעות ביטומניות למשל. תמיד מומלץ לבדוק עם אנשי מקצוע לפני שעושים עבודה. לא לכל בניין מתאימה כל שיטה של איטום גגות ולכן חשוב לעשות את איטום הגג על ידי קבלן איטום מקצועי שידע להתאים את השיטה לגג. חשוב שהעבודה תתבצע ביעילות על מנת שהגג יאטם לגמרי. אולי כדאי לבדוק עם חברים או מכרים שערכו אצלם בבניין איטום גגות ויכולים להמליץ על קבלן איטום גגות טוב ואמין.
לסיכומו של עניין איטום גגות הוא לא גבר של מה בכך ואין להקל בו ראש. עבודת איטום טובה תתן לכם שקט וראש נקי למספר שנים בלי דאגות של איטום הגג.

עודכן ב: 18/12/2012 בשעה 19:23 על ידי zico16

קטגוריות
ללא קטגוריה


סרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים