הצג גיליון RSS

simbad

סרבל עבודה - סבל עבודה!

דרג פוסט זה
על ידי בתאריך 15/09/2010 שעה 08:54 (652 צפיות)
סרבל עבודה - כל עובד היה מעוניין לבצע את עבודתו בנוחות המרבית, עם אביזרי הבטיחות הטובים ביותר וללא חשש שיפגע, שיפצע, שיחלה או שייגרם נזק לבגדיו האישיים במהלך עבודתו. על מנת להבטיח בטיחות ונוחות מרבית בעבודה, ובפרט כשמדובר בעבודות פיזיות הכרוכות בלכלוך רב, חשוב להקפיד ולספק לעובדים בגדי עבודה לעובד שיתאימו לצרכים הייחודיים ולאופי המיוחד של העבודה.

בתחום בגדי העבודה ניתן למצוא מגוון רחב של מדים, סרבלי עבודה ובגדי עבודה: סרבל עבודה שלם (עם שרוולים ארוכים), סרבלי עבודה מיוחדים (עם חצי שרוול), סרבל עבודה עם כתפיות, חולצות זוהרות, ווסטים זוהרים, מעילי פליז ועוד. כמו כן קיים בתחום זה עולם שלם של ביגוד ואביזרים משלימים, כגון: מכנסי דגמ"ח לעבודה, נעלי בטיחות מגן, כובעי גרב וכובעי מצחייה, חולצות פולו ועוד. חברה שמכבדת את עצמה תקפיד כי כל מדי העבודה ובגדי העבודה לעובד ייוצרו מחומרים איכותיים ביותר, ותוך הקפדה על שיטות תפירה איכותיות ועמידות. הודות לכך יחזיקו המוצרים למשך זמן רב ושיתאימו גם לעבודות קשות במיוחד.

סרבלי העבודה, המדים ובגדי העבודה שמייצרות חברות מישראל (ולא כל מיני חברות קש מסין) מתאימים למגוון רחב של עיסוקים ובעלי מקצוע: טכנאי תקשורת, טכנאי מכונות ומטוסים, חשמלאים, מוסכניקים, עובדי תעשייה, גננים ועוד. שימוש במוצריה של חברה כחול לבן מבטיח לעובדיכם עבודה בנוחות המקסימלית ותוך שמירה על ביטחונם ושלומם במהלך העבודה. עם סרבלי העבודה ושאר בגדי העבודה שמייצרת החברה, כל עובד יוכל לבצע את עבודתו בנוחות המרבית.
ראוי ורצוי להקפיד על מה שהחברות הישראליות מקפידות: שכל סרבלי העבודה, המדים והבגדים מיוצרים מבדים חזקים ועמידים, אך בו בזמן הם גם אינם מכבידים על העובד, הם אווריריים ומאפשרים עבודה נוחה ונעימה. כשמדובר בביגוד חורף (כמו מעילי פליז וכובעי גרב), הבדים האיכותיים יספקו לעובדיכם את ההגנה המושלמת מפני קור ורוח. החולצות והווסטים הזוהרים יעניקו לעובדיכם נראות ובטיחות גם בעבודה בלילה.

עם בגדי העבודה של חברות כחול לבן הם כה איכותיים ועמידים ועל כן לא יחששו עובדיכם מפני לכלוך או הרס של בגדיהם הפרטיים. הם יוכלו לבצע את עבודתם בחופשיות ובנוחות, בעודם לבושים בסרבלי העבודה ובמדים הנוחים והאיכותיים ביותר. בעיצוב ובייצור כל בגד וסרבל עבודה הוקדשה מחשבה רבה, על מנת לספק לכל עובד את הביגוד האופטימלי עבורו, והמתאים לצרכים הייחודיים של עבודתו. בכל סרבל עבודה, דגמ"ח או מעיל ישנם כיסים רבים שיוכלו לשרת את העובד במסגרת עבודתו. כמו כן, החברה מציעה סרבלי עבודה ובגדי עבודה לעובד במגוון צבעים, לבחירתכם.

עודכן ב: 15/09/2010 בשעה 08:54 על ידי simbad

קטגוריות
ללא קטגוריה


סרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים