הצג גיליון RSS

simbad

דלתות מיתרוממות

דרג פוסט זה
על ידי בתאריך 16/09/2010 שעה 17:47 (439 צפיות)
דלתות מתרוממות
:wallbash: אופס תיזהר על הראש השער מתרוממם!
כן, זה קורה כשעוברים ליד שערים חשמליים כאלו שמתרוממים כלפי מעלה ומכונים דלתות מתרוממות או שערים מתרוממים.
כל הסידרה הזו של שערים נקראת שערים אוטומטיים או שערים חשמליים – תלוי את מי שואלים. יש המוסיפים על כינויים אלו גם את הביטויים שערי הזזה חשמליים, דלתות אוטומטיות או שער אלקטרוני למשל.
בכל מקרה הרעיון הוא אחיד, לא מדובר עוד באותו שער חורק של ימים עברו שלעיתים היה נתקע על מקומו ולא מאפשר גם לבעל הבית עצמו להיכנס אליו.

היום הכל מתרחש בלחיצות כפתור ובשלט רחוק – לחיצה והתהליך מתחיל, גוש המתכת או העץ מתעורר לו לחיים ומתחיל לנוע לכיוון פתיחה. חלק מן השערים נפתחים כלפי מעלה כפי שציינו לעיל ואלו הדלתות המתרוממות. אגב הדלתות המתרוממות, גם אצלם ישנה חלוקה פנימית שכן ישנם שערים חשמליים אשר מתרוממים כלפי מעלה כיחידה אחד, כלומר שכל הפלטה כפי שהיא משנה זווית ומורמת כלפי מעלה לתקרת החנייה למשל. ישנם שערים אשר נגללים כלפי מעלה בצורת ליפוף של רול כגליל ממש וישנם גם שערים מפרקים אשר נחצים למספר יחידות אשר מתקפלות על מנת להיפתח.

שערי הזזה הם אלו אשר לאחר לחיצת הכפתור ינועו לצדדים. או שינועו שתי זוגות כנפיים של השער כל אחת לצד אחר, או שתנוע יחידה אחד שלמה לכיוון אחד (ואז גם דרוש מספיק מרחק צידי שיוכל לקלוט את כל האורך הזה של מספר מטרים של יחידת השער הזו.
ישנם.
בכל הנוגע לעיצוב של שערים חשמליים הרי שהמגוון הוא עצום ורב. ניתן לעצב היום שערים מתרוממים ממגוון חומרים קשיחים בטיחותיים וביטחוניים כאחד תוך שמירה על קלילות יחסית ויופי חיצוני. אם כן, השערים יכולים להיות בנויים מחומרי גלם כגון מתכת, אלומיניום וכן מעט ושילובים שלהם גם יחד. ישנם הכוללים קישוטים ועיטורים עליהם וישנם שבאים חלק ופשוט ללא שום עיצוב מיוחד. לגבי צבעים – כיד הדמיום הטובה – מלבן ועד שחור והעיקר שיהיו אלו צבעים עמידים ואיכותיים לאורך זמן רב.
קטגוריות
ללא קטגוריה

תגובותסרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים