הצג גיליון RSS

drft11

סרטים לצפייה ישירה עם תרגום

דרג פוסט זה
על ידי בתאריך 26/09/2010 שעה 11:02 (3439 צפיות)
סרטים לצפייה ישירה עם תרגום

סרטים לצפייה ישירה עם תרגום זהו עולם ומלואו, ישנם סרטים לצפייה ישירה עם תרגום העוסקים בפנטזיה, ישנם סרטים לצפייה ישירה עם תרגום המספקים את התאוות המיניות והגשמות פנטזיות כלשהן (קומדיה), סרטים לצפייה ישירה עם תרגום המראים לנו כיצד האהבה פורחת (מיראז' אחד גדול ובלוי שאני מאוד מקווה שלא נפלתם בחלקו – על אף שרוב עולמנו חושב שזה כך עובד) וכיצד הגיבור משיג את האישה בדרך לא דרך, כיצד הם קמים בבוקר לאחר שהרטיבו את הסדינים בלילה סוער ומספק, הגבר מכין לאישה קפה וארוחת בוקר ואז מגיש לה למיטה בחיוך זוהר, האישה לבושה בכותנת לילה חושפנית במיוחד ומחייכת אליו עם נשיקת בוקר (אוי.. אל תשכחו שזוהי נשיקה עוד לפני צחצוח שיניים ובואו לא נכנס לזה שאלוהים בעצמו משתעל כי הוא ראה באיזה מקומות הלשון והשפתיים של אחד והשני היו במשך הלילה) מרהיבה והפרחת אהבה מעל ומעבר ואז... אוקי דיי, אלו הם סרטים לצפייה ישירה עם תרגום בכול אופן, סרטי הרומנטיקה והדרמה נועדו להשלות אותנו קצת הרי אם זה יראה לנו מה באמת קורה בין בני זוג מי ירצה לראות? סתם לראות כיצד נפגעים, כיצד סובלים, כיצד רבים ולמה אנו צריכים לראות חומר כזה? משעמם.

סרטים לצפייה ישירה עם תרגום – דרמת הרומנטיקה

סרטים לצפייה ישירה עם תרגום של דרמה ורומנטיקה המראים לנו את חייכם הטובים של האיש והאישה והבעיות היחידות שלהם הם כניסות למצבים של "כמעט בגידה" או בגידה ממשית, הן רק ספל גדול שמגדותיו נוטפות אט אט טיפות הפטה-מורגנה שמזגו הבמאים בעזרת ידי ימינם – התסריטאים.
המצב במערכות יחסים בכול ה- סרטים לצפייה ישירה עם תרגום הינו אשליה בל תתואר, בודדים הסרטים לצפייה ישירה עם תרגום שבאמת מראים מה קורה במערכות יחסים, קיים לדוגמא סרט אחד מדהים, מרגש עד דמעות וישראלי ששמו: "האושפיזין" (סרט על בני זוג חרדים, שהאישה מתקשה להביא ילד לעולם והבעל נאלץ לקבל זאת ולהתפלל, בזמן שהוא עובר ניסיונות קשים בכדי להוכיח את אמונו לבוראו, זהו אחד מהסרטים לצפייה ישירה עם תרגום שאכן כיף לראות, להבין את ההתמודדות הקשה בין בני זוג ואת הכוחות נפש שצריכים בשביל להחזיק ולחזק, לטפח וטפל בארמון הנפלא שנקרא – אהבה.


סרטים לצפייה ישירה עם תרגום – אם כך, מדוע מצליחים?

הסרטים לצפייה ישירה עם תרגום המוצגים כיום לראווה אינם מצליחים בעיקר בגלל העלילה, לרוב שבירת הקופות בקולנוע זה בגלל השחקנים המפורסמים, עקב הטריילרים המוצלחים או שהוא חלק מטרילוגיה מוצלחת (שבשנים האחרונות איש לא הצליח לשמור על איכות הסרטים לצפייה ישירה עם תרגום של הטרילוגיות השונות מלבד בודדים), כמעט אף פעם העלילה לא תגרום להצלחה אלא הביצוע הטכני יותר וכמות האשליה שהם נותנים לאנשים לראות – הסרטים לצפייה ישירה עם תרגום האלו מספקים עד מאוד, כמובן שעלינו לזכור שלדוגמא הסרטים לצפייה ישירה עם תרגום של "הארי פוטר" הצליחו רק בגלל שג'יי קיי רולינג הצליחה לשמור על הקסם המדהים של שבעת הספרים המוצלחים וכשהם מתבססים עליהם – ההצלחה יכולה להבטיח עם כי הבימוי כבר נהיה גרוע סרטים לצפייה ישירה עם תרגום האחרונים ולכן ההצלחה ירדה.

תגובותסרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים