הצג גיליון RSS

simbad

ככה לא יגנבו לך ת'חנייה - שערים חשמליים וסוגרים ענין!

דרג פוסט זה
על ידי בתאריך 05/10/2010 שעה 23:28 (411 צפיות)
שערים - שער אינו סתם חתיכת עץ או ברזל התלויה על צירים. היום יותר מתמיד מדובר על יצירת אומנות של ממש שנהנית מכל היתרונות הטכנולוגיים – בבחינת גם יפה וגם אופה.
אז למה שמישהו יתקין בביתו שערים חשמליים בכלל?
ובכן יתכן שנחפוץ בשער חשמלי לכניסה לחניה. יתכן שיש לנו עסק או שאנו בית עסק או באזור של מוסדות ציבוריים, ממשלתיים או קניונים למשל.

הרעיון של שערים אוטומטיים אלו הוא גם ניתוב של התנועה – כלומר שליטה על מי שיכנס ומי שיצא מן החניה מחד אך מאידך מדובר גם על אמצעי אשר מביא לידי כך שאף אחד לא יחנה בחנייה הפרטית שלך.
אל לנו לשכוח כי בסופו של יום שערים חשמליים או מחסומים חשמליים מסוג של דלתות מתרוממות, למשל, הוא אמצעי ביטחוני לכל דבר – כלומר שהוא בוודאי מהווה גורם אבטחתי אשר מונע מכל מיני אורחים לא רצויים לחדור עם רכבם לאזור מתחם החנייה או הבית בכלל. במידה שהשער הינו מאסיבי והרמטי אשר שהוא גם מספק, למעשה, פתרון די משובח בקטע האבטחתי.

בל נשכח כי היום בעיקר בבתים פרטיים משלובים כל האספקטים הנ"ל גם יחד לכדי שער חשמלי אחד – גם מונע מזרים לחנות לך בחנייה, גם יפה דקורטיבי ומעוצב (מעץ או ברזל למשל) וגם חשמלי על שלט רחוק וחוסך ממך את הצורך לצאת מהרכב ולפתוח את השער.

רובינו אולי חושבים רק על שערים אוטומטיים האספקטים של מניעת חדירת גנבים ועניין החניה הפנוייה – 2 מקרים שיכולים להיות מאוד לא נעמים ובמיוחד אחרי יום עבודה.

אבל למעשה מדובר ביותר מכך, היום הדור עצלן ואפילו כבר על שלט רחוק לא מדברים, אלא על חיוג סלולרי מהטלפון לשער.

יש להקפיד על טיב בעל המקצוע. ראוי שיהיה זה אדם בעל נסיון שיודע בדיוק אלו מנועים להרכבי לפי משקל השער. חישוב מוטות הפתיחה והסגירה, טיב החומרים ועוד ועוד.

במידה שאין לכם מכונית בכלל ובכלל מגוריכם כקבע הוא באוהל הרי שפוסט זה לא מכוון אליכם!

יהי רצון שיפתחו לכם כל השערים אמן!
קטגוריות
ללא קטגוריה


סרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים