הצג גיליון RSS

zico16

שיפוץ דירה

דרג פוסט זה
על ידי בתאריך 06/10/2010 שעה 10:39 (372 צפיות)
בכל יום אנו שומעים בחדשות על מחירי הדירות שהולכים ועולים ועולים, במקביל אנו שומעים על אנשים שרכשו דירות בעזרת הלוואות גבוהות מדי ואיבדו את כל כספם ואת ביתם. הידיעות הללו לא מעודדות אנשים להחליף דירה. מה, אם כן, הפתרון למצבים בהם הבית הישן שלכם כבר לא מספק את כל הצרכים שלכם, אך אתם לא רוצים להיכנס להלוואות גדולות? התשובה היא שיפוצים כמובן. שיפוץ כללי של הבית יחדש את המראה שלו, ויחזיר לו את התפקוד התקין בכל המערכות, החל ממערכות החשמל והמים ועד לדודי שמש וצנרת. אם כבר עושים שיפוצים, כדאי לעשות שיפוץ כללי כדי ליהנות יותר מהבית שלנו.
שיפוץ דירה כללי מחייב רכישה של מוצרים רבים כגון, קרמיקה, צבע ועוד. כשתתחילו לבדוק את מחירי המוצרים הללו, אל תלכו רק לרשתות הגדולות והמוכרות, תעשו סקר שוק גם בקרב המשווקים הפרטיים. אתם תתפלאו לגלות את ההבדלים בהצעות המחיר שתקבלו על מוצרים זהים לחלוטין! סקר מחירים יעזור לכם לחסוך סכומי כסף משמעותיים. זכרו, היקר הוא לא בהכרח הטוב ביותר, אולי אתם פשוט נמצאים במקום שדורש מחירים מאוד גבוהים. הדרך הטובה ביותר להשיג מחירים טובים היא להתייעץ עם השיפוצניקים שלכם. האנשים הללו עובדים כל הזמן עם חומרי בנייה, ובדרך כלל יש להם ספקים המעניקים להם מחירים מוזלים.
ואם כבר מדברים על שיפוצניקים, תפקידם הוא לא רק להוזיל עלויות של חומרי הבנייה אלא גם, ובעיקר, לבצע את עבודות השיפוצים. ההבדל בין שיפוצניק טוב לבין שיפוצניק לא מקצועי יקבל ביטוי במראה הדירה שלכם. שיפוץ כללי צריך להתבצע ברמת גימור גבוהה בכל היבט והיבט, החל מצביעת הקירות ועד להנחת הצנרת, ולכן חשוב לפנות לשיפוצניקים טובים.
שיפוצים כלליים מהווים פתרון מעולה גם לאנשים המחזיקים בדירות ישנות ולא מצליחים למכור אותן. לדירות ישנות יש הרבה יתרונות על פני דירות חדשות. כך למשל אלו הן דירות הרבה יותר גדולות ומרווחות, הממוקמות בבתים משותפים עם מעט דיירים והבנייה היא בדרך כלל מאיכות טובה ביותר. יחד עם זאת, כל היתרונות הללו מתגמדים כשרוכש פוטנציאלי נכנס לדירה ורואה קירות מתקלפים, בלטות שבורות ואסלה מלאה בחלודה. שיפוצים קוסמטיים יכולים לקדם את מכירת הדירה בצורה משמעותית.
סוג שיפוצים נוסף חשוב ביותר, אך לצערנו קשה לביצוע, הוא שיפוץ בניין. הכוונה היא לשדרוג המראה החיצוני ו/או הפנימי של הבניין. שיפוץ בניין כולל חיפוי חדש לבית, צביעת חדר המדרגות, צביעת מעקות ולפעמים אפילו החלפת ריצוף. שיפוץ בניין ישדרג את איכות החיים של הדיירים בבית ויעזור לבעלי דירות שמעוניינים במכירה לממש את התוכנית שלהם. הבעיה עם סוג זה של שיפוצים היא גיוס הכספים. מדובר בפרויקט משותף של כל דיירי הבית, ולכן מספיק שדייר אחד לא יסכים להשתתף במימון, והשיפוץ לא יוכל לצאת אל הפועל.

עודכן ב: 18/12/2012 בשעה 19:23 על ידי zico16

תגיות: שיפוץ כללי
קטגוריות
ללא קטגוריה


סרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים