הצג גיליון RSS

zico16

ציוד לאירועים

דרג פוסט זה
על ידי בתאריך 06/10/2010 שעה 14:55 (365 צפיות)
פעם, הכול היה יותר פשוט. כשזוג היה רוצה להתחתן, היו מזמינים את כל השכנים והשכנות, הדודים והדודות ושאר המשפחה. כולם היו מבשלים וכל אחד היה מביא משהו, תמיד היה מישהו שיודע לנגן, או שמקסימום היו שוכרים להקה וגמרנו. אם היו חסרים שולחנות וכסאות לאירועים, היו פשוט לוקחים מהשכנים, או מהשכנים של השכנים, וזהו, יש חתונה!

אחר כך, מתישהו, מישהו עלה על זה שאפשר לעשות כסף מלפתוח אולמי אירועים ולחסוך לאנשים את העבודה. אולם האירועים היה מספק את כל מה שדרוש, לרבות השולחנות והכיסאות, שירותי קייטרינג, שירותי באר ועוד. הזוג המאושר לא צריך היה לדאוג לדבר, ובטח ובטח שלא נזקק לשירותי השכרת ציוד לאירועים, או לשירותים מוזרים כגון השכרת כסאות לאירועים.

עם הזמן, שוק האירועים התפתח והציוד למסיבות נעשה יקר יותר ויותר, בין השאר משום שאולמי אירועים רבים גילו שאפשר ואף משתלם, לגבות כסף על כל אלמנט ואלמנט בנפרד. הסיבות לכך הן לא בהכרח רעות. בשוק תחרותי, להחזיק את כוח האדם והציוד למסיבות או לאירועים שונים הפך לבלתי משתלם. בנוסף, על ידי הפרדת השירותים השונים ופריטתם לפרטים, התאפשר ללקוחות לבחור בכוחות עצמם את ספקי השירותים הנוחים להם.

אולמי האירועים הפכו למפוארים יותר ויותר, עד אשר הדרך היחידה להתפתח הייתה... החוצה. זוגות צעירים רבים פשוט מאסו בהדר הפלסטי ובקישוטים המצועצעים והם ביקשו ליהנות מהתפאורה הטובה ביותר – כיפת השמיים, ומן המיזוג הטבעי ביותר – האוויר הפתוח. כך הגיעו לעולם גני אירועים. גני האירועים פתחו בתורם את הדלת לאירועים בטבע ולמסיבות באתרים לא קונבנציונאליים.

הפקת אירועים בטבע מציעים יתרונות רבים, ולו מן הסיבה הפשוטה שהם מציעים חופש מוחלט לזוג הצעיר ומאפשרים לו לבחור כל היבט והיבט בחתונה. עם זאת, החופש הגדול הזה דורש גם מידה לא מבוטלת של עבודה ואחריות, כאשר צריך לדאוג לכול, מן ההזמנות, בחירת תקליטן איכותי לחתונה, ועד בחירה של חברה להשכרת ציוד לאירועים.

תחום האירועים אינו נח לעולם על שמריו, ולכן אפילו דברים כגון השכרת ציוד לאירועים, או כסאות לאירועים דורשים מזוגות צעירים או מחברות להפקת אירועים לבצע המון בחירות. כך, למשל, כסאות לאירועים יכולים להיות מפלסטיק או מעץ, ורוב החברות להשכרת ציוד לאירועים מציעות גם ריהוט אלטרנטיבי, שהוא בעצם ספות וכיסאות לאירועים בטבע, או לאירועים בעלי אופי שנטי.

מגמת "חופש הבחירה", שמשמעותה הישירה היא פריטת השירותים לפרטים קטנים מוסיפה להתפתח, וכיום ישנן חברות להשכרת ציוד לאירועים אשר גובות תשלום נוסף עבור הובלת הציוד לאירוע וממנו, תשלום נוסף על סידור הכיסאות לאירועים בשטח או על התקנת הציוד במקום, עיצוב אירועים, קייטרינג לאירועים ועוד.

אז מה אפשר לעשות כדי לצאת ממעגל הקסמים הזה, אשר מייקר את עלותם של אירועים מדי שנה? אני חושב שהגיע הזמן לומר פוס. אני חושב שהגיע הזמן לא רק לצקצק בלשון ולהגיד שהמגמה הזאת לא יכולה להימשך. רטרו היום הפכה למילת קסם שמשמעותה לשלם יותר בשביל פחות. אז בואו נעשה רטרו בעצמנו ולעצמנו. בואו נחזור לאירועים שפויים, קטנים ומקסימים, בהם שמחים עם המשפחה, החברים והשכנים ולא צריך לדאוג ולספור צ'קים, כדי לבדוק אם הצלחנו לכסות את ההפקה.

אנחנו את הבחירה שלנו כבר עשינו – עכשיו תורכם.

עודכן ב: 11/03/2014 בשעה 16:10 על ידי zico16

קטגוריות
ללא קטגוריה


סרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים