הצג גיליון RSS

simbad

ניסור בטון - אל תעשו זאת לבד!

דרג פוסט זה
על ידי בתאריך 10/10/2010 שעה 07:49 (387 צפיות)
מתי נזדקק לעשות שימוש בשירות של ניסור בטון?
ובכן, יתכנו מצבים רבים בהם כישורינו האישיים והכלים שלנו לא יוכלו לסייע לנו כאשר נבוא להתמודד עם חיתוכים מסויימים שיש לבצע בבטון.
נבהיר כי לא מדבור בקיר סטנדרטי של בלוגים אותו יכול כל אחד לנסות למוטט על ידי פטיש חזק למשל. כמו כן, לא מדובר על קידוח שיכול כל אחד לעשות במקדחה האישית שלו או על ידי פטישון ובוודאי שלא על ידי פעילות של פטיש ומסמר רגילים ואפילו לא מסמרי פלדה מספר 10.
ניסור בטון עובד על בסיס טכנולוגיה הנקראת קידוח יהלום. קידוח יהלום כשמו כן הוא – קידוח המבוסס על יהלום. מה הקשר ליהלום? יהלום הינו המחצב הקשה ביותר בכדור הארץ ככל שידוע לנו היום לכן בבחינת: "דומה בדומה ירפא" – כלומר יבוא הקשה והחזק ויתמודד עם הקשה והחזק.
אגב, לא רק בעולם הבטון מצוי עניין זה שימו לב שבהרבה תחומים של עולם הרפואה למשל ניתן לראות גם את הסגנון של האלמנט הזה של ריפוי או טיפול של חומר דומה עם חומר דומה. נמנה מספר דוגמאות: הכשת נחש – הנסיוב לטיפול בארס של נחש מבוסס על ארס מוחלש של נחש. חלק ניכר מן הזריקות מבוססות על נגיף מוחלש של אותו גורם מחלתי בעייתי.
אם כן אנו רואים כי בגלוי בדרכו של עולם יצר הבורא מערכת דואלית בה גורם אחד יכול להוות גם כוח מהרס וגם כוח מחייה – הכל תלוי במינון ובסיווג המסויים שלו.
אותו דבר בדיוק קורה גם בתחום זה של קידוח בטון, חיתוך בטון ניסור בטון וכדומה. כבר הזכרנו כי קידוח בבטון אינו עניין של מה בכך אלא פעולה רצינית של ממש. יש מגוון רב ביותר של ציוד לצורכי קידוח בטון. מדובר על מקדחים קטנים מאוד – מקדחי קובלט שמם – ועד לדיסקים ענקיים המסוגלים לחתוך קיר עבה ורציני.
קטגוריות
ללא קטגוריה


סרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים