הצג גיליון RSS

julianos123

הדפסה על קנבס

דרג פוסט זה
הדפסה על קנבס תופסת תאוצה בשנים האחרונות, הטכנולוגיה המתקדמת של ההדפסה גורמת לתמונות המודפסות על בד זה לצאת איכותיות, צבעוניות ומדויקות בעלות ממש נמוכה, עכשיו כל אחד יכול להרשות לעצמו להדפיס תמונות מקנבס ואולי אפילו להתפרנס מכך..
גיא צייר צעיר ומוכשר, גילה שהוא יכול להתפרנס מהאומנות שלו באמצעות הדפסת הציורים על קנבס ומכירתם באינטרנט.
"תמיד חלמתי למכור ציורים שלי" מספר גיא "אבל אף פעם לא ידעתי איך בדיוק לעשות את זה, לצייר ציורים מקוריים פשוט לא משתלם לי, אני משקיע המון שעות על ציור אחד ולכן אם אני אנסה לתמחר את הציור זה יעלה לקונה המון כסף ואין ספק שהוא לא ירצה לקנות את הציורים שלי".
"יום אחד כשהסתובבתי באיקאה, ראיתי שם את התמונות שהם מוכרים שחלקן מודפסות על קנבס, ראיתי שההדפסה היא ממש איכותית ושהתמונות יוצאות משגעות, ראיתי שם ציורים שהודפסו על קנבס שלפי דעתי נראו יותר נפלא מהציור עצמו".
"כשחזרתי הביתה החלטתי לברר כמה יעלה לי להדפיס ציור על קנבס בגודל של תמונה והתשובה הדהימה אותי, הבנתי שאם אני אצלם את הציורים שלי במצלמה דיגיטלית איכותית ואשלח אותם להדפסה בקנבס, יש לי אפשרות למכור את התמונות שלי, לכן ניגשתי לחבר שלי שהוא אינו צלם במקצועו, אבל בגלל שהוא פשוט חובב צילום מושבע הוא ממש מיומן בתחום ובקשתי ממנו לצלם במצלמה הדיגיטלית המקצועית שלו מספר ציורים שלי, הצילומים יצאו מהממים ואני מיד שלחתי אותם לבית דפוס שידפיס לי אותם על קנבס והתוצאה הייתה לפי דעתי הרבה יותר יפה מהציור המקורי, לפי דעתי הדפסות על בד קנבס מוסיפות לציור מימד מבריק שלא חשבתי עליו בעצמי".
"עכשיו אני מצייר ציורים, מצלם אותם במצלמה דיגיטלית ומדפיס כחמישה עותקים על קנבס ומוכר אותם לאנשים במחיר שהם יכולים להרשות לעצמם, אני מרוויח על הציורים לא רע בכלל והקונים מרוויחים תמונות אומנותיות לבית שלהם, כך שכולם יוצאים מאוד מרוצים ואני הכי מכולם כי הגשמתי את החלום הכי גדול שלי להתפרנס מהציור".
אם גם אתם חולמים להדפיס ציור שלכם, או תמונה שצלמתם על קנבס, על תהססו העלויות הזולות של ההדפסה יחד עם האיכויות המצוינות שלה, ייגרמו לכם להיות מופתעים לטובה מהתוצאות ומי יודע אולי גם אתם תוכלו להוציא את האמן שחבוי בתוככם.

עודכן ב: 18/10/2012 בשעה 16:17 על ידי julianos123

קטגוריות
ללא קטגוריה


סרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים