הצג גיליון RSS

simbad

בגדי עבודה לעובדים

דרג פוסט זה
על ידי בתאריך 11/10/2010 שעה 16:26 (476 צפיות)
בגדי עבודה
אנו נתקלים בהם בכל יום כמעט בכל מצב, והאמת היא שאנו לא שמים לב אליהם כלל וכלל, אך תת המודע שלנו מייד קולט אותם. בין אם זה תוך מעבר בין מדפי הסופר, בין אם אתה ממלא לך טנק של 95 נטול עופרת, נכנסת למאפייה, למוסך או אפילו במטוס בדרך לחופשה החלמית שתכננת בצפון הודו – הם היו שם כולם – עיטרו את גופו של נותן השירות אשר שהה במקום – הם מדי עבודה. מדי עבודה הינם חלק אינטגרלי מהדמות הנקראת נותן שירות, דייל, פועל או עובד מקצועי.
מדי עבודה מאפשרים לנו לזהות מייד שניצב מולנו נותן שירות רלוונטי לעסק מסויים – ממש כמו מדים לגופו של חייל, כך הם גם בגדי עבודה.
לכל מקצוע מדי עבודה רלוונטים עבורו. דיילי אוויר לבושים באופן מאוד אלגנטי ומהוקצע – לעיתים לצוואר הדיילות צעיף תבעוני כשלהו. נותני שיורת מתחום השיפוצים ו-"עבודות הכפיים" יסתובבו על פי רוב אם וראיציות שונות של סרבל עבודה כלשהו. רופא ואחות לבושים חלוקי לבן ומאמני חדרי כושר לבושים בגדי ספורט אלסטיים צבעוניים.
בגדי ספורט של מאמן כושר אינם בעלי אותן תכונות פונקציונאליות של מוסכניק בעל סרבל עבודה או חשמלאי על עמוד חשמל. לכל אחד הנוחות שלו, מרכיבי הבד שלו לפי דרישות התפקיד והצורך הייצוגי.
על פי רוב מודפס או רקום על בגדי עבודה אלו לוגו של החברה, או מסר פרסומי אותו תרצה להעביר. בל נשכח, למי שלא ידע, מדי עבודה, בגדי עבודה וכן מדים מקצועיים הם שטח פרסום חינם!
חסכת על העבוד שלך וקנית לו מדי עבודה זולים – כך הוא יראה – שכן הוא כרטיס הביקור שלך. מדי עבודה לא איכותיים מבד זול אשר אחרי שתיים או שלוש כביסות נראים כמו סחבת רצפה הם בעייה.
מדים יפים נונתים לעובד הלובש אותם תחושת נוחות, סיפוק, ומגשים לו את גאוות היחידה כחלק אינטגרלי מאותה חברה שהוא מייצג.
עוד על מדים, בגדי עבודה תפקידיהם ומהותם – בבלוג הבא.
קטגוריות
ללא קטגוריה


סרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים