הצג גיליון RSS

simbad

הצללה - שימושים וחומרים

דרג פוסט זה
על ידי בתאריך 11/10/2010 שעה 17:52 (383 צפיות)
פתרונות הצללה
פתרונות הצללה יכולים לחול על מגוון חומרים אשר משמשים כסוכך בפני שמש, גשם, קור, חום, רעש וכדומה.
סוכך כפתרון הצללה
סוכך ופתרונות הצללה מסוגו הינם על פי רוב נידיים יותר וקומפקטיים יותר מאשר פתרונות הצללה אחרים כמו פרגחות למשל (שהן אינן ניידות אלא נייחות והן מאסיביות הרבה יותר).
פתרונות הצללה סטנדרטיים שאינם נייחים כמו סוככים על סוגיהם השונים יהיו עשויים מחומרים קלילים יותר מאשר פרגולות – כמו סוגי ברזנטים, יריעות פלסטיק, פוליאתילן, בד ועוד.
ישנם סוככים רבים המהווים פתרונות הצללה טובים. ישנם סוככים מסוג מרקיזה, ישנם סוככי זרועות למיניהם, ישנו סוכך ורטיקאלי ועוד מגוון סוככים אשר מתחדשים עלינו חדשות לבקרים.
אגב מרקיזה שהזכרנו למעלה היא פתרון הצללה אשר מתאים לכל השנה. לפתרון הצללה זה יש אפשרות להיפתח ולהיסגר באופן מפרקי. המרקיזה מופעלת באופן ידני על ידי מוט (מנואלה) או שהיא חשמלית.
ברזנטים להגנה מושלמת
ברזנט הוא כיסוי, אטום, חזק וקשיח. ברזנטים הם קשיחים ודקים באופן יחסי. יתרונם הוא: הגנה בפני השמש הקופחת בקיץ והחיפוי והגנה בפני רטיבות, לחות ומים בתקופת בחורף.
יריעות ברזנט לרכבים רהיטים ועוד
יריעות ברזנטים מתאימים לא רק לבית, לתעשייה ולבתי עסק אלא הן שמישות גם לכיסוי רכבים, משאיות וכן רהיטים ובעקרון כל מוצר אשר נחפוץ למגן אותו בשטח פתוח בפני גשם ושמש וכן רטיבות.
ברגזנטים כפי שציינו לעיל יכולים להיות עשויים מ – PVC או ארוגים מכותנה.

בקיצור אם חשבתם למגן את הסככה שלכם בחצר, במידה שחשתם למגן את בית הקפה שלכם מפני גשמי החורף או שיש לכם צורך להתמגן מפני השמש הקופחת בשמש – ברזנטים הם הפתרוטן הרצוי אליו תרצו לכיוון על מנת לקבל פתרון הצללה אופטימאלי.
תגיות: הצללה
קטגוריות
ללא קטגוריה


סרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים