הצג גיליון RSS

zico16

כלי עבודה מכל הסוגים

דרג פוסט זה
על ידי בתאריך 12/10/2010 שעה 07:16 (487 צפיות)
כלי עבודה חשמליים הפכו לאביזר חיוני כמעט בכל תהליך עבודה. בהשוואה לכלי עבודה ידניים, הכלים החשמליים הם איכותיים ויעילים יותר, ואמורים להפוך את העבודה לקלה ומהירה יותר. אולם כדי להפיק מהם את המיטב, יש לדעת כיצד לבחור וכיצד להשתמש בכלי עבודה חשמליים. במאמר זה תוכלו למצוא את כל המידע שנחוץ לדעת על כלי עבודה חשמליים.
אילו סוגים של כלי עבודה חשמליים יש?
כלי העבודה החשמליים נחלקים לשתי קטגוריות עיקריות: כלי עבודה חשמליים ידניים, וכלי עבודה חשמליים שולחניים. הכלים הידניים, כמו למשל מקדחות ומברגות חשמליות, מתאימות גם לשימוש מקצועי וגם לשימוש ביתי (הברגת ברגים לרהיטים, תלייה מדפים ותמונות וכדומה). אולם כלי העבודה השולחניים מתאימים לבעלי מקצוע מיומנים שמבצעים מגוון עבודות: נגרות, מסגרות, בנייה, שיפוץ ועוד.
על מה חשוב להקפיד כאשר בוחרים כלי עבודה חשמליים?
כאשר בוחרים כלי עבודה חשמליים, ראשית, יש להתאים את כלי העבודה לאופי העבודה. אם אתם זקוקים לכלי עבודה חשמליים לשימוש ביתי, כמו מקדחה חשמלית, אין לכם כל צורך במקדחה גדולה ומשוכללת שמשמשת בעלי מקצוע. אתם זקוקים למקדחה חשמלית שתתאים לצרכים הביתיים שלכם בלבד, וחבל שתשקיע כסף רב על מקדחה משוכללת ויקרה יותר. שנית, יש לבחון את יעילותם ואיכות עבודתם של כלי העבודה החשמליים. כלי עבודה חשמליים נועדו לבצע את העבודה במהירות ובאיכות טובה יותר בהשוואה לכלי עבודה ידניים. לכן יש להקפיד שאתם קונים כלי עבודה חשמליים יעילים ואיכותיים, של חברות וותיקות ואמינות בתחום.
מהם כללי הבטיחות בעבודה עם כלי עבודה חשמליים?
עבודה עם כלי עבודה חשמליים יכולה להיות מסוכנת אם לא מקפידים על מספר כללי בטיחות: הרכבת משקפי מגן בעבודה עם כלים שמעיפים נסורת או שבבים, שימוש במגני אוזניים כדי להתגונן מפני הרעשים החזקים שמפיקים כלי העבודה החשמליים, ניתוק כלי העבודה מהחשמל כאשר הם לא בשימוש, הקפדה על אחיזה נכונה של כלי העבודה, לבישת בגדי עבודה מתאימים (נעליים סגורות, כפפות וקסדות בעת הצורך וכדומה), לא לעבוד עם כלי עבודה חשמליים בסביבה רטובה או לחה, לעבוד בסביבת עבודה מסודרת עם תאורה מתאימה, ולקרוא היטב את הוראות ההפעלה לפני עבודה על כל מכשיר.
ניתן למצוא מבחר גדול של כלי עבודה חשמליים ממיטב החברות המובילות בעולם: מקדחות חשמליות ידניות ומקדחות שולחן, מכונות לעיבוד עץ ומתכת, מחרטות עץ, מלטשות עץ, מלטשות קירות גבס, מסורי שולחן חשמליים, רתכות ועוד.

עודכן ב: 18/12/2012 בשעה 18:19 על ידי zico16

קטגוריות
ללא קטגוריה


סרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים