הצג גיליון RSS

simbad

בלונים לקידום מכירות ויחסי ציבור משובחים

דרג פוסט זה
על ידי בתאריך 14/10/2010 שעה 07:51 (454 צפיות)
בלונים לאירועים

בלונים כבר מזמן אינם נחלת הילדים!
אומנם לאחרונה אנו מתוודעים, לצערנו, למקרים מזעזעים של שאיפת גזים מבלונים. מקרים שנגמרו לא טוב. אז הנה עוד שימוש לא נאיבי של בלונים, אך לא לכך כיוונו. בלונים במקורם לא נועדו למילוי על ידי הליום על ידי בלונים בבגאז' של חאפר בנמל תל אביב תמורת 20 שקלים, הם היו מקור השראה ויופי עוד בתרבויות עתיקות והושרשו בתור משחק ילדים. (ממש כמו זיקוקים עליהם נדבר בפוסטים הבאים)אך לא עוד, בלונים היום הינם בעלי כוח השפעה פרסומי משמעותי.

למעשה, עד כמה שזה אולי יכול להיראות מוזר דווקא בלונים, בלונים מודפסים ושאר מיני אפקטים הנעשים עם בלונים לאירועים נחשבים להוצאה פרסומית מאוד משתלמת אשר מחזירה את ההשקעה (הלא גבוהה יחסית) אשר הושקעה בה.

בשל עובדה זו, של עלות תועלת מצויינים, נראים בלונים יותר ויותר באירועי השקה, אירועים פרסומיים (כמו אירועי מיתוג ואירועי יחסי ציבור זוהרים), נשפים, מסיבות, טכסים ומגוון סוגי הפנינג וכנסים.

ניתן למצוא בלונים לאירועים בקשת צבעים מגוונת, במגוון עיצובים וגדלים. בלונים אשר עליהם הדפסה מסחרית של לוגו או כיתוב פרסומי שיווקי.

למעט כל הנ"ל הבלונים עשויים לשמש גם בתור מתנה חינם לחלוקה שיווקית בעיתו של קידום מכירות (קד"מ או אפילו בעניין בלונים ליום הולדת).

במידה שאתה בעל עסק אשר מעוניין לקדם את העסק שלך על ידי בלונים כדאי שתשים לב לבאות:
שים לב לספק אשר יוכל לספק כמות גדולה של בלונים תוך הנחת כמות (ככל שתרכוש יותר בלונים, כך יוזל המחיר).

ברכישת כמות בלונים גדולה – קנו בלונים בתפזורת ולא לפי חישוב של בודדים.
חפש בעל מקצוע אשר לתת לך מענה בסגנון: "טיילור מייד" – כלומר שיהיה ניתן שאתה תבחר את סוג הבלון הרצוי, גודלו, ציבעו וכמובן מה יהיה מודפס עליו באיזה גופו וכדומה.
הזמן את הבלונים שלך (בין אם אלו בלונים מודפסים, בלונים לאירועים וכדומה) אך ורק מבעל מקצוע איכותי ובעל מוניטין מפה לאוזן חיובי.

תגיות: בלונים
קטגוריות
ללא קטגוריה


סרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים