הצג גיליון RSS

zico16

מסגרות לתמונות

דרג פוסט זה
על ידי בתאריך 19/10/2010 שעה 14:17 (375 צפיות)
חדרים שהקירות בהם ריקים כולם אינם משדרים מינימליסטיות בהכרח, אלא יותר תחושת ריקנות. קירות הבית או המשרד הם קנבס, דף חלק המבקש להתמלא. גם כשאנו רוצים מינימליזם בעיצוב, תמונה אחת גדולה יכולה להוסיף כה רבות מבלי לחבל במינימליזם, אלא דווקא לתרום לו. ציורים הם לרוב יקרים מדי, במיוחד כאשר אתם מעוניינים ביצירה אחת או שתיים בממדים גדולים, עבור תלייה על קיר. בנוסף, ציורים אינם מתאימים לכל אחד. כאן נכנס העניין של הדפסת תמונות.

הדפסת תמונות מאפשרת לכם ליצור יצירת אמנות משלכם עבור הקיר. הדפסת תמונות מסקרנות ויזואלית ומושכות עין, ותלייתן על הקיר נתונות בתוך מסגרות נאות, יכולות להוות את החותם האחרון בהפיכת העיצוב של החלל למושלם. הדפסת תמונות ענק יכולה ליצור יצירה שמצביעה על טעמכם הטוב ומהווה מוקד בחדר. בנוסף, בניגוד לתמונות המגיעות מוכנות היישר ממדפיה של איקאה מוכת תורי הענק בחול המועד, הדפסת תמונות היא הדרך שלכם ליצור תמונות מיוחדות לבית, כאלו שלא תמצאו זהות להן בדיוק אצל הדודה, הסבתא, החברים, הקליניקה של רופא השיניים והשכנה ממול. הדפסת תמונות עושה שימוש בתמונות שלכם – אלו שאתם או חבריכם צילמתם, שאין אותם לאף אחד אחר.

בניגוד להדפסות על נייר, הדפסת תמונות בבית דפוס יוצרת תמונות איכות של ממש ברמה גבוהה ביותר, כאלו הנראות כאילו זה עתה יצאו מגלריית צילום נחשבת. ניתן לעשות הדפסת תמונות על קאפה עמידה או אפילו על זכוכית, ולהתאים להן מסגרות יפהפיות – מסגרות עץ או מסגרות מתכתיות ואפילו מסגרות בצבעים המשלימים את צבעי התמונה או מדגישים אותם. אפשר גם להדפיס בבית דפוס תמונות קנבס. תמונות קנבס הן מרשימות במיוחד, ובעלות מראה אמנותי נפלא. בד הקנבס הופך תמונות קנבס, ולו יהיו אלו הדפסת תמונות שאתם צילמתם, ליצירה של ממש. תופתעו לראות את האפקט המרשים שיוצרת הדפסת תמונות קנבס שכזו.

אילו תמונות יתאימו עבור הדפסת תמונות או תמונות קנבס? אין חוקים, ובעיקר משחק פה הטעם. אולם נסו לחשוב אילו תמונות ייראו הכי טוב בתור תמונות קנבס עצומות ממדים בחלל אותו אתם רוצים לקשט - מבחינת גוונים, העומס של הפרטים בתמונה, השייכות שלה לחלל וכן הלאה. הדפסת תמונות של שחור-לבן היא תמיד בבחינת רעיון טוב. תמונות קנבס שכאלו תמיד נראות אמנותיות מאוד בגלל המשחק בין אור וצל. תמונות קנבס בשחור-לבן ישתלבו טוב בתוך מסגרות בגווני שחור-לבן-אפור, או לחילופין מסגרות מתכתיות או מסגרות בעלות צבע עז כקונטרה (התואם לצבע השולט בחדר).

הדפסת תמונות נוף היא תמיד פופולארית, כי נוף לעולם לא יוצא מהאופנה. לחדר הורים עדיף לבחור הדפסת תמונות מהאלבום המשפחתי, הקרובות יותר אל הלב – למשל, סצנה משפחתית, תמונה מזיכרון אהוב או טיול משפחתי, ואפילו תמונות קנבס מצילומי ילדות נוסטלגיים שכיף להסתכל בהם שוב ושוב.

עודכן ב: 18/12/2012 בשעה 17:20 על ידי zico16

תגיות: מסגרות
קטגוריות
ללא קטגוריה


סרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים